uc پابجی

یوسی (uc) پابجی

یوسی (uc) پابجی

می دانید که پابجی نیز همانند بسیاری از بازی های دیگر خرید درون برنامه ای دارد به طور کلی پابجی بازی ای است که هم برای کسانی که علاقه ای به خرج کردن پول خود در بازی ها ندارند مناسب است هم برای کسانی که ترجیح می دهند برای بازی ها هزینه کنند.

مشخص است خرید یوسی بازی را به طور خارق العاده ای جذابتر میکند برای مثال رویال پس هر سیزن شامل دو بخش است,یک بخش از جوایز و ماموریت های آن برای همه بازیکنان است و بخشی دیگر برای کسانی که با یوسی رویال پس خود را باز می کنند.

رویال پس برای بازیکنانی که با یوسی آن را خریداری کرده اند امکانات و آیتم های بیشتری را ارائه می دهد که قطعا این آیتم ها تاثیر به سزایی بر ارزش اکانت شما نیز خواهند داشت.علاوه بر رویال پس (Royal Pass) یوسی استفاده های بیشتری نیز در بازی دارد.

کاربردهای یوسی

بسیاری از ست ها و لباس های بازی با یوسی خریداری می شوند.
بسیاری از ایونت ها (events) یا همان رویدادهای بازی ارتباط مستقیمی با یوسی دارند.

همچنین پابجی گاهی جعبه هایی ارائه می دهد که فقط با یوسی قاب خریداری هستند و از همه مهمتر جعبه های پرمیوم و کلاسیک یا همان جعبه های طلایی و نقره ای هستند که مهمترین ست های بازی را در خود جای داده اند. البته همانطور که گفته شد پابجی بازی است که برای افرادی که علاقه ای به خرید یوسی ندارند نیز مناسب است, به همین دلیل آپشن دیگری را ارائه داده است به نام دستاوردها .

در بخش دستاوردها شما بدون آنکه نیازی به خرید یوسی داشته باشید می توانید جعبه های طلایی و نقره ای و یا کارت های آنها را به دست آورید. همچنین شما می توانید با استفاده از سیلور (silver) در بخش شاپ یا همان فروشگاه روزانه پنج کارت طلایی و پنج کارت نقره ای بخرید و با هر 10 کارت می توانید یک جعبه بسازید.

خرید یوسی

اگر حسابی برای خرید درون برنامه ای در گوگل پلی دارید براحتی می توانید درون بازی خرید یوسی را انجام دهید و برای کاهش هزینه های خرید بهتر است 60 تا 60 تا یوسی بخرید. ولی اگر حساب گوگل پلی ندارید می توانید از سایت ها یا کانال هایی که خرید و فروش یوسی انجام می دهند را یوسی خریداری کنید.

قیمت معمول یوسی در سایت ها بین 4500 تا5500 تومان به ازای خرید هر 60 یوسی است. شما همینطور می توانید با خرید گوگل پلی کارت در اکانت خود پرایم یا پرایم پلاس را خریداری کنید و یوسی خود را روزانه دریافت کنید. ( پرایم روزانه 5 یو سی و پرایم پلاس روزانه 20 یو سی )

همچنین در پرایم پلاس هنگام خرید 300 یوسی اضافه , یک جعبه ی طلایی , یک جعبه ی نقره ای , یک کارت روم و یک کارت تغییر نام دریافت می کنید.
استفاده از یوسی

می توانید با یوسی های خود بطور مستقیم لباس یا اسکین بخرید و یا شانس خود را در جعبه ها امتحان کنید. در بخش شاپ یا همان فروشگاه جعبه هایی با ارزش 20, 30یا 40 یوسی وجود دارند که می توانید شانس خود را در آنها امتحان کنید و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید می توانید با هزینه ی کمتر لباس ها یا اسکین هایی را پیدا کنید که ارزشی بیشتر از هزار یوسی دارند.

بطور کلی مهمترین جعبه های بازی جعبه های طلایی و نقره ای هستند که 120 یوسی ارزش دارند و شانس پیداکردن لباس های متنوعی را در آنها دارید. اگر به اندازه ی کافی برای خرید 10 جعبه یوسی داری بهتر است 10 جعبه را با یکدیگر باز کنید در اینصورت به اندازه ی 9 جعبه یوسی می پردازید. لباس ها و اسکین های اسلحه که در جعبه های نقره ای هستند همیشه شانس دوباره ای برای بدست آوردن آنها دارید ولی آیتم های جعبه های طلایی تقریبا هر بیست روز یکبار تغییر می کنند و پک جدیدی را در اختیار شما قرار می دهند.

یوسی پابجی

استفاده از یوسی

در هر پک به ازای باز کردن 10 جعبه ی اول دهمین جعبه ی شما یک آیتم لجندری خواهد بود و این آپشن فقط به ازای 10 جعبه ی اول در هر پک است و برای امتحان کردن دوباره ی آن بهتر است منتظر پک بعدی بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *