چالش جایزه هندوستان پابجی موبایل

سلام به همراهان همیشگی سایت ogem در این پست قصد داریم در مورد رویداد “چالش جایزه هندوستان پابجی موبایل” که مدت‌ها قبل به صورت مختصر در سایت توضیح داده و خبررسانی شد صحبت کنیم. 
با مراجعه به سایت OGEM خبر را کاملا متوجه می شوید ،  مدت‌ها قبل برای اولین سایت OGEM این مسابقات را پوشش داده است، اما نکته‌ای که باعث شد دوباره در این مورد پست آماده کنیم درخواست زیاد از طرف کاربران و همچنین موضوع مهمی به نام uc رایگان بود! بله درست متوجه شدید، یکی از جوایز این مسابقات دریافت uc رایگان است که در این پست این چالش را کامل معرفی خواهیم کرد،‌پس با ما همراه باشید.

ابتدا برای دسترسی به این مسابقات باید از vpn با سرور هندوستان (India) استفاده کنید. برای این کار می‌توانید از اکسپرس وی پی ان که قبلا در سایت معرفی شده است استفاده کنید

پس از اتصال به سرور هندوستان با وی پی ان وارد بازی شوید. خواهید دید در قسمت مسابقات،‌ به جز مسابقات ESportو CrewChallenge مسابقه دیگری با عنوان IndiaBonusChallenge اضافه شده است که در تصویر زیر می‌بینید.

وقتی برای اولین بار وارد این چالش شوید یک کوپن رایگان شرکت در مسابقه و 100 سکه دریافت می‌کنید. در اینجا دو نکته اشاره شد. اول اینکه برای شرکت در این مسابقات به کوپن مسابقه نیاز داریم که اولین بار یک کوپن رایگان دریافت خواهید کرد. و نکته دوم وجود سکه هایی با عنوان Battle Coin که با شرکت در مسابقات این چالش و گرفتن امتیاز در مسابقات این سکه ها را دریافت خواهید کرد که در قسمت جوایز این چالش که در ادامه همین پست اشاره می‌کنیم می توانید جوایز مختلف از جمله uc دریافت کنید.

در این صفحه امکان سه مسابقه وجود دارد که هر بار فقط در یکی از این مسابقات می توانید شرکت کنید. برای ثبت نام در هر مسابقه می توان از کوپن و یا uc استفاده کرد.

مسابقات سطح تازه کارها با 1 کوپن یا 10 یوسی و امکان دریافت حداکثر 300 سکه

مسابقات سطح متخصص ها 2 کوپن یا 20 یوسی و امکان دریافت حداکثر 1000 سکه

مسابقات سطح حرفه‌ای ها با 3 کوپن یا 30 یوسی و امکان دریافت حداکثر 1500 سکه

بالای هر مسابقه تعداد افرادی که تا این لحظه ثبت نام کرده اند و ظرفیت خالی مسابقات نشان داده می شود. هر سطح از مسابقات 6000 نفر ظرفیت دارد. شمارشگر جلوی مسابقات مربوط به مدت زمان باقی مانده برای ثبت نام است.

در تصویر زیر قوانین دریافت امتیاز و همچنین قوانین زمان ورود به مسابقه کامل توضیح داده شده است.

با دریافت سکه‌های مخصوص این چالش در مسابقات می توانید به بخش جوایز بروید و با سکه‌های به دست آمده جوایز را خریداری کنید. آیتم های این بخش در صورت تمام شدن هر دو هفته یک بار تازه می شوند و به صورت دوره ای آیتم ها به طور کامل تغییر می کند. چیزی که همیشه در این بخش ثابت و قابل دریافت است پک های یوسی است.

برای شرکت در این مسابقات باید حتما از vpn با سرور هندوستان استفاده کنید که این باعث بالارفتن پینگ می شود، اما می توانید برای دریافت جوایز و یوسی رایگان شانس خود را امتحان کنید!

این مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می شود و فقط یک بار نیست. می توانید چند دوره شرکت کنید و با سکه های دریافتی از فروشگاه خرید کنید.

نظرات خود را در مورد این چالش با ما در میان بگذارید!

➖➖➖

امیدوارم از مطلب چالش جایزه هندوستان پابجی موبایل نهایت استفاده را برده باشید .

شما عزیزان هم همچنین میتوانید برای خرید یوسی پابجی موبایل از فروشگاه ما دیدن فرمایید …

منبع : OGEM.IR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *