چالش تابستان پابجی موبایل با جوایز رایگان ارزشمند مثل ست لباس و اسکین اسلحه!

چالش تابستان پابجی موبایل با جوایزی نظیر اسکین و ست لباس شروع شد ! این چالش تنها برای کشور آمریکا میباشد پس شما برای شرکت در این چالش نیاز به vpn دارید .. که میتوانید از فیلتر شکن : nordvpn استفاده نمایید ، چون این ف.ی.ل.ت.ر شکن مجهز به کلیه کشور ها است و بسیاری سرور دارد تا شما عزیزان به راحتی بتوانید به آن سرور ها کانکت شوید و استفاده نمایید .

خب بریم سراغ آموزش ، پس با ما همراه باشید ..

چالش جدیدی با جوایز فراوان به نام “چالش تابستان” به بازی اضافه شده است که این چالش برای ریجن آمریکا در دسترس قرار گرفته. در این چالش ماموریت های روزانه ای مشخص می شود که با انجام آن ها امتیاز دریافت می کنید وبا امتیازهای دریافت شده قادر به دریافت جوایز مختلف از جمله ست لباس و اسکین اسلحه خواهید بود!

برای دستیابی به این چالش ابتدا باید با VPN به سرور آمریکا متصل شده و وارد بازی شوید.

پس از ورود به بازی به قسمت رویدادها بروید

سپس به قسمت رویدادهای زمان دار رفته و رویداد چالش تابستان را باز کنید.

صفحه اول این چالش مربوط به جوایز قابل دریافت با امتیازهای این چالش است. همانطور که گفته شد مأموریت هایی به صورت روزانه اعلام میشود که با انجام آن ها امتیاز دریافت خواهید کرد. امتیاز های دریافت شده در این بخش قابل تبدیل به جوایز مختلف است.

بخش دیگر مربوط به مأموریت های روزانه است.در این قسمت مأموریت های روزانه ای قرار میگیرد که در صورت انجام شدن توسط تعداد مشخصی بازیکن جوایز برای تمام افرادی که مأموریت را انجام داده اند قابل دریافت خواهد بود.

قسمت بعد مربوط به جوایز لاگین روزانه است. با ورود به بازی و مراجعه به رویداد چالش جوایزی را به طور رایگان دریافت خواهید کرد.

قسمت بعد در مورد درجه شما در بازی است. در هر درجه ای که باشید حداکثر تا دایموند جوایز مختلفی دریافت خواهید کرد.

آخرین بخش مربوط با مأموریت های کلن است. با انجام مأموریت های روزانه مشخص شده با اعضای کلن جوایز رایگان دریافت خواهید کرد!

چالش تابستان از امروز شروع شده و پیشنهاد می کنم در این چالش شرکت کنید و از جوایز ارزشمند ورایگان بازی استفاده کنید چرا که برای دریافت این جوایز در حالت عادی باید پول بپردازید!

امیدوارم از مطلب : چالش تابستان پابجی موبایل | نهایت بهره را برده باشید .

منبع : ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *