نکته های حرفه ای در پابجی موبایل

پابجی

پابجی

یک بازی ویدئویی چندنفره ی آنلابن است که توسط استودیوی بلو هول ساخته شده و در سال 2017 توسط شرکت پابجی برای ماکروسافت ویندوز و ایکس باکس 1 و در سال 2018 برای پلی استیشن 4 و مخصوص گوشی های اندروید و آی او اس منتشر شد و همینطور توانست به بهترین بازی ویدیویی موبایل در سال 2018 تبدیل شود و حدود 200 میلیون بازیکن دارد.

پابجی بدون شک یکی از بهترین بازی های Battle Royale در سیستم عامل موبایل است.در ای سبک از بازی (بتل رویال) صد بازیکن آنلاین با چترنجات در یک زمین بزرگ فرود آمده و بدنبال اسلحه برای کشتن بقیه بازیکنان و برنده شدن در بازی میگردند. همه به خاطر آنچه پابجی در اختیار بازیکنان قرار می دهد ، بازی را دوست دارند.

در پابجی به غیر از مسابقات Battle Royale، بسیاری از جنبه های دیگر مانند حالت های بازی مجزا ، گرافیک های شگفت انگیز و واقع گرایی وجود دارد که باعث می شود پابجی برتری در قلمرو خود داشته باشد. به غیر از این ، یک جنبه دیگر وجود دارد که بازی را همزمان به چالش کش و سرگرم کننده می کند.حتی بدلیل محبوبیت زیاد در برخی از کشورها بدلیل ایجاد اعتیاد در بازیکنان جوان ممنوع شده است.

پابجی با دادن امکان ویس چت یا همان تبادل از طریق صدا به جذابیت خود افزوده و همچنین امکان هماهنگی در نبرد را بیشتر کرده است و یک اصل مهم دیگر این است که اگر کسی از این طریق به شما توهین کرد گزینه ای برای گزارش دادن وجود دارد.

پابجی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد ، آنها دریافتند که در حالی که بازی دارای نقص فنی است ، اما انواع جدیدی از گیم پلی را ارائه می دهد که به راحتی توسط بازیکنان در هر سطح مهارت قابل دستیابی است.

بدلیل محبوبیت پابجی در ژانر نبرد رویال تعدادی نسخه های غیر رسمی چینی نیز پس از موفقیت آن تولید شدند. این بازی همچنین از بین سایر تمجیدها نامزددریافت جایزه ی Game of Year شد. شرکت PUBG چندین تورنمنت کوچک را اجرا کرده و ابزارهای بازی را برای کمک به پخش این بازی به تماشاگران معرفی کرده است ، زیرا آنها می خواهند این مرکز محبوب شود.

بیرون آمدن از هواپیما:

معمولا کسی به این قضیه زیاد توجه نمی کند، ولی همین مسئله تعیین می کند که چه کسی زودتر فرود می آید و در نتیجه زودتر به تمامی سلاح ها می رسد. فرود آمدن در واقع فرآیند پیچیده ای نیست و یک قلق نسبتا ساده دارد، اما برای زودتر رسیدن باید بتوانید خوب فاصله ها را تخمین بزنید و سریع تصمیم بگیرید. در وهله اول باید بدانید که هواپیمایی که در هر بازی بازیکنان را جابجا می کند مسیری را به صورت تصادفی انتخاب می کند.

یعنی مثلا شما در یک بازی ممکن است دقیقا از روی مدرسه رد شوید ولی در بازی دیگر ممکن است حتی نزدیک آن هم نباشید. یعنی مرحله خروج از هواپیما و انتخاب محل با هم ارتباط نزدیکی دارند.معمولا مکانهایی که نزدیک به خط هواپیما می افتند شلوغ هستند و اگر شما دوست دارید تا پایان یک بازی امن داشته باشید بهتر است تا جایی که میتوانید از خط فاصله بگیرید و البته هنگام فرود آمدن با علامت چشمی که در کنار نقشه قرارگرفته است میتوانید بدون تغییر مسیر حرکت نگاهی به دور و بر خود بیاندازید و از وجود یا نبود دشمن در منطقه مطلع شوید.

برای این کار فقط کافیست آسمان اطراف را نگاه کنید اگر دشمن زودتر از شما به آن مکان میرسد بهتر است مسیر خود را عوض کنید در غیر این صورت اگر بازیکنان دیگر اسلحه پیدا کرده باشند به راحتی میتوانند شما را بکشند.همینطور اگر شما در یک اسکواد (گروه چهار نفره) بازی میکنید بهتر است از دوستان خود جدا نشوید در غیر اینصورت کشتن شما بسیار آسانتر میشود.

بیرون آمدن از هواپیما

بیرون آمدن از هواپیما

گیم پلی پابجی :

اولین استراتژی در پابجی پس از فرود آمدن برداشتن اسلحه و پیدا کردن آیتم های مناسب و موردنیاز است.
برای شروع توصیه میکنیم سراغ مکانهای امن و خانه های کوچکتر بروید ولی اگر به هیجان و بازی های اکشن علاقه دارید میتوانید از مکانهای شلوغتر و خانه های بزرگتر شروع کنید.

مهمترین آیتم در هنگام شروع بازی اسلحه است و پس از آن جلیقه و کلاه که از آسیب رسیدن زیاد به شما جلوگیری میکنندو در وهله بعد یک کوله پشتی که به شما امکان برداشتن چیزهای بیشتری را میدهد.

در انتخاب اسلحه سعی کنید یک اسلحه دوربرد و یک اسلحه نزدیک زن پیدا کنید.
معمولا برای نزدیک زن ها رایفل استفاده میشود و توصیه ما نیز رایفل یا همان AR است چون نسبت به SMG قدرت بیشتری دارند و آسیب بیشتری به دشمن میزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *