ویژگی های رویال پس الیت و الیت پلاس فصل هشتم بازی پابجی موبایل

از اتفاقاتی که در رویال پس هفتم بازی اتفاق افتاد ، تیم اوجم کل آن اتفاق ها را پوشش داد ! و الان نوبت به رویال پس هشتم است .. رویال پس هشتم که قرار است در چندین روز دیگر در بازی به نمایش درآید .. اتفاق های ویژه ای را برای ما رقم خواهد زد ! ( امروز 19 تیر ماه است ) و رویال پس هشتم احتمالا در تاریخ 24 تیرماه منتشر خواهد شد .. خب حال ما قصد دارم تا برای شما ویژگی های رویال پس الیت و الیت پلاس فصل هشتم بازی پابجی موبایل را بگوییم .. که مطمئنم خیلی از شماها دنبال ویژگی ها بوده اید تا ببینید که در این فصل بازی خود را الیت یا الیت پلاس کنید …

خرید الیت یا الیت پلاس 

اگر شما هم قصد خرید الیت یا الیت پلاس را دارید میتوانید به سایت ogem.ir مراجعه کنید و از طریق این سایت اقدام به خرید رویال پس 8 کنید .. این سایت معتبر ترین سایت در زمینه خرید یوسی پابجی و خرید رویال پس پابجی موبایل میباشد ! از امکانات این سایت پشتیبانی 24 ساعته ، واریز یوسی در کمتر از 5 ساعت ! و …

ویژگی های رویال پس الیت و الیت پلاس فصل هشتم بازی پابجی موبایل

طبیعتا هر سیزن ( فصل ) در بازی پابجی موبایل امکانات منحصر به فرد خودش را دارد ! که این فصل از فصل های قبل دارای امکانات بیشتر و جذاب تری است ! پس با ما همراه باشید تا امکانات این فصل را به طور کامل برایتان بگویم ..
ویژگی های رویال پس الیت : خب دوستان رویال پس الیت تنها میتواند رویال پس شما را فعال کند و از طریق بخش رویال پس به شما در هر روز جوایزی بدهد( اسکین ، یوسی ، و … ) در نتیجه رویال پس الیت تنها قابلیت فعال شدن بخش رویال پس را دارد و از داشتن امکانتی فراتر منع میباشد !

ویژگی های رویال پس الیت پلاس : همانطور که در قبل توضیح دادم شما میتوانید با خرید رویال پس ویژگی هایی را فعال کنید .. خب رویال پس الیت پلاس چندین ویژگی به غیر از فعال شدن بخش رویال پس را دارد !

1 – بالای 100 جوایز ، از طریق رنک آپ دریافت کنید

2 – دسترسی به ماموریت های الیت

3 – 25 امتیاز ارپی کسب کنید ( برابر است با 2500 یوسی )

4 – دریافت کیف urban scavenger

5 – علامت هشدار دهنده – QBZ

6 – جایزه منحصر به فرد رویال پس پلاس

شما عزیزان میتوانید عکس ترجمه شده این ویژگی ها را هم بالای همین صفحه مشاهده کنید !

منبع : ogem.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *