هک های بازی پابجی موبایل

هک های بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile Hack – Wall Hack ، Aimbot ، Speed Hack و موارد دیگر!

بدون شک بازی پابجی موبایل PUBG Mobile مورد علاقه همه است و به راحتی می توان آن را محبوب ترین بازی Battle Royale در بستر موبایل دانست. همه برای پیروزی می جنگند ، برخی با استفاده از مهارتهای سطح GOD و برخی از تقلبهایی که اغلب به عنوان PUBG Mobile Hack شناخته می شوند ، پیروز می شوند. اصطلاح PUBG Mobile Hackبه طور عمده به اسکریپت هایی گفته می شود که در بازی تزریق می شوند تا بازی را با توجه به نیاز شما تغییر دهند. به عبارت دیگر ، بسیاری از توسعه دهندگان اسکریپت هایی را می نویسند که باعث ایجاد دستورات مختلف می شوند و تقریباً قدرتهای مشابه Superman را در PUBG Mobile در اختیار کاربر قرار می دهند.

اگرچه ، سوپرمن متقلب نیست بلکه آدم خوبی است که به دیگران کمک می کند. بازیکنانی که از این اسکریپت ها استفاده می کنند به عنوان هکرها یا متقلب نامیده می شوند و به دلیل تمام قدرتهایی که در اختیار دارند ، شکستن آنها تقریبا غیرممکن است. منظور من این است که تمام دستوراتی را که می توانند در بازی اجرا می کنند و هر کاری که می خواهند انجام می دهند. به عنوان مثال ، یک کاربر PUBG Mobile Hackمی تواند شما را از مایل دورتر با یک ضربه سر دقیق ، بدون توجه به پوششی که در آن مخفی می شوید و کلاه ایمنی مجهز سطح خود ، بکشد. آنها شما را پیدا خواهند کرد و شما را به قتل خواهند رساند، هر جا که بر روی نقشه باشید.

PUBG Mobile Wallhack (چیت دیوار)

اگر مدتی است که در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile بازی می کنید ، حتماً در مورد اصطلاح Wall Hack شنیده اید. این یکی از رایج ترین نوع هک هایی است که یک بازیکنPUBG Mobile می تواند به آن دست یابد و بازیکن را قادر می سازد از بین دیوارها ببیند. و نه تنها این ، در موارد نادر بازیکنان حتی می توانند با استفاده از اسکریپت wallhack در PUBG Mobile ، شما را از طریق دیوارها بکشند. البته این نوع چیت در آپدیت قبلی پابجی موبایل برطرف شد.

بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile Aimbot Hack

Aimbot همانطور که از نام آن پیداست ، در هدف گیری کامل حریفان کمک می کند. اگر یک بازیکن در حال استفاده از aimbotHack است ، آن بازیکن می تواند به راحتی شما را با یک ضربه سر از مایل دورتر بکشد. Aimbot در مبارزات دوربرد و همچنین درگیریهای نزدیک به شما کمک می کند.
شکستن یک بازیکن که از این نوع هک استفاده می کند, (aimbot) تقریبا غیرممکن است. اگر چه ممکن است آنها را مشاهده كنید و بکشید بدون اینكه بدانید محل دقیق شما چیست . اما باز هم ، آنها می توانند از هک موقعیت مکانی همراه با aimbot استفاده کنند که کشتن آنها را برای شما غیرممکن می کند.

بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile Location/ESP Hack (هک موقعیت مکانی)

این اسکریپت که یک بار اجرا شد ، قادر است مکان دقیق بازیکنان را روی نقشه نشان دهد. دو نوع هک موقعیت مکانی وجود دارد. در مرحله اول بازیکن با استفاده از هک این توانایی را دارد تا مکان دقیقی از تمام غارت ها (جلیقه ، کلاه ایمنی ، اسلحه ها ، Meds و غیره) موجود در نقشه را پیدا کند که به عنوان رادار هک نیز شناخته می شود. اگرچه ، هک راداری در PUBG PC رایج تر است ، اما بازیکنان PUBG Mobile نیز با استفاده از همین موارد گرفتار می شوند.
نوع دیگر هک موقعیت مکانی با نام ESP Hack شناخته می شود که بسیاری ازبازیکنانPUBG Mobile از آن استفاده می کنند و این امکان را برای آنها فراهم می کند تا بازیکنان مجاور را روی نقشه قرار دهند و همچنین اسامی بازیکنان اطراف را نشان می دهد. این کار هکرهای PUBG Mobile را بسیار آسان می کند تا دشمنان اطراف را به قتل برسانند.

بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile Speed Hack (هک سرعت)

هک سرعت در PUBG Mobile ، در هنگام فعال بودن ، وسیله نقلیه کاربر متقلب را بسیار سریع می کند. SpeedHackتمام موانع سرعت وسایل نقلیه را شکسته و می توانند به همان سرعت که راننده می خواهد طی شود. آنقدر سریع می شود که از کنترل خارج می شود و راننده برای بدست آوردن کنترل باید آن را عمدا به جایی بکوبد.

بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile High Jump Hack (هک پرش بلند)

هک پرش بلند بسیار متداول است و توسط هر متقلب استفاده می شود تا گلوله های دشمن را گول بزند و بدون بالا رفتن از پله ها از ساختمان های بالاتر صعود کند. Jump Hack باعث می شود که متقلب به حدی پرش کند که بعد از سقوط روی زمین آسیب کامل ببیند و آسیب به خودی تقلی شود.

PUBG Mobile High Jump Hack (هک پرش بلند)

PUBG Mobile Underwater Hack (هک ماندن در زیر آب)

Underwater Hack باعث می شود هر وسیله نقلیه مانند زیر دریایی زیر آب برود. با استفاده از این تقلب ، هکر قادر است داخل آب شود و هر کاری را از آنجا انجام دهد (مانند تیراندازی ، شفاhealing ). همچنین ، این هک به شما امکان می دهد که متقلب بدون نیاز به بیرون آمدن ، زیر آب نفس بکشد. او به معنای واقعی کلمه می تواند تا زمانی که بخواهد زیر آب بماند و همچنان دیگران را به قتل برساند.

PUBG Mobile Underwater Hack (هک ماندن زیرآب)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *