هر چیزی که باید از مود زامبی Infection بدانید!

در سال ۲۰۱۹ تغییرات هیجان انگیزی رو در پابجی موبایل شاهد بودیم. از اضافه شدن مود های جدید گرفته تا تغییرات بسیار هیجان انگیز! ، مانند اضافه شدن هلیکوپتر و تم جدید دزدان دریایی ! پس با مقاله هر چیزی که باید از مود زامبی Infection بدانید! همراه ما باشید ..

سازندگان بازی با اضافه کردن زامبی ها به بازی پابجی موبایل، چاشنی هیجان جدیدی را به بازی تزریق کردند. در آخرین آپدیت پابجی موبایل مود جدیدی به نام PVP اضافه شده که میتوانید کنترل زامبی و مدافع رو در اختیار بگیرید. پس با ما همراه باشید ، با معرفی این مود جالب و جذاب ..

در اوایل سال که مود Survive Till Dawn و Darkest Night به بازی اضافه شدند، بازیکنان به فکر این بودند که بتوانند کنترل زامبی را هم به دست بگیرند! تا بتوانند هیجان بیشتری در بازی داشته باشند .

بعد از گذشت زمان، سازندگان بازی با توجه به پیشنهادات و انتقادات، این ویژگی را نیز به بازی اضافه کردند تا کاربران در صورت مردن و تبدیل شدن به زامبی، بتوانند کنترل زامبی را نیز به دست بگیرند.

اکنون مدل سرایت به بازی آمده تا نیازهای بسیاری از کاربران را بر آورده کند. ( یعنی اگر زامبی به یک فردی که گان در درست خود دارد حمله ور شود البته قبل از اینکه کشته شود ، میتواند آن قرد را هم زامبی کند )

ماه گذشته، هنگامی که مود PVP عرضه شد، بازیکنان کاملا از آن راضی بودند و همچنان اعتیاد آور هست. با Infection مفهوم جدیدی از مود PVP ارائه شد و مدل جذابی به وجود آمد.

در مدل Survive the Dawn، شما با زامبی های CPU طرف بودید و در واقع شما با زامبی هایی مقابله میکردید که توسط سیستم کنترل می شدند ( مانند bot که خیلی از شما ها با آن آشنا هستید )

اما در مدل Infection شما با زامبی هایی روبرو هستید که توسط انسان ها و سایر بازیکنان کنترل می شود! با این حساب میتوانید برخی حملات را با توجه به سطح فرد پیش بینی کنید. و این همان چیزی است که بسیاری از کاربران منتظر آن بودند .

در Infection بازی، بازیکنان را به مدافعان و زامبی ها تقسیم میکند. به محض شروع مسابقه میتوانید از بین زامبی ها و مدافعان یکی را انتخاب کنید. ، البته از کمی دیر عمل کنید ، بازی به صورت خودکار شما را یا زامبی قرار میدهد و یا مدافع .

مدافعان با سلاح های گرم در میدان حاضر شده و زامبی ها تنها با دست خالی و با مهارت های خودشان در مقابل مدافعان حضور دارند.

این مسابقه، سه  راند دارد و در هر سه راند شما در جای مختلف بازی حضور خواهید داشت ، در مقالات بعدی مکان هایی برای مخفی شدن و کمپ برایتان قرار میدهیم تا بیشترین امتیاز را در این مود دریافت کنید .

در ضمن در نبرد دو به دو یعنی همان زامبی با مدافع ، زامبی قدرت بیشتری دارد و میتواند راحت تر ، مدافع را بکشد البته این را هم باید در نظر داشت که مدافع گان دارد ولی زامبی هیچ گانی ندارد و با دست خالی به مدافع حمله ور میشود . ( بازی سعی کرده است تا به صورت برابر بازی را اداره نماید . ) به علاوه، زامبی ها یک قدرت ویژه ای با مدت زمان کمی دارند که با آن میتوانند آسیب بیشتری به مدافعان وارد کند ، البته این قدرت ویژه در دو کاراکتر خلاصه میشود ، یکی میتواند به مدت چند ثانیه مخفی بماند ، و دیگری میتواند در مدت چند ثانیه با سرعت بیشتری حرکت کند !

مدافعان سلاح های گرم معمولی دارند. اگر در کشتن زامبی ها به شکل خوبی عمل کنید، کاراکتر شما به نوعی سامورایی مجهز به شمشمیر تبدیل و ارتقا داده میشود.با این ویژگی بازی متعادل تر می شود و همچنین بازیکنان از سلاح های مشابهی برخوردار هستند.

در حالی که اسلحه ها و تکنیک ها برای کمک هستند، چیزی که همه را متعجب میکند، این است که همه بازیکنان چه مدافعان و چه زامبی ها دیوانه وار در حال فرار یا مبارزه هستند! و این همان چیزی است که میتواند بازی را پر هیجان تر نماید ، و کاربر از پلی دادن حتی 10 بار این مود خسته نشود ، و هر بار با شور و هیجان بیشتری به بازی خود ادامه دهد !

حالت سرایت در یک نقشه بسیار کوچکی روی میدهد ، و این نقشه این مود مانند دیگر نقشه های پابجی با مساحتی بسیار بزرگ همراه نیست !

در کل این نقشه برای این آشوب و زامبی ها و مدل Infection بسیار مناسب و درست است.

با حالت عفونت، بازی پابجی موبایل جذاب تر از گذشته شده است. در کل سازندگان بازی با ارائه مدل جدید و متفاوت از زامبی ها در پابجی ، در تلاش هستند تا عنوان PUBG را همچنان در صدر جذاب ترین بازی ها نگه دارند و کاربران خودشان را راضی کنند… و این همان چیزی است که هم شرکت پابجی میخواهد و هم مخاطب .

امیدوارم از مقاله هر چیزی که باید از مود زامبی Infection بدانید! نهایت استفاده را کرده باشید . در ضمن برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل میتوانید به این وبسایت مراجعه کنید : www.Ogem.ir

منبع : ogem.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *