نسخه جدید Erangel 2.0 در بازی پابجی موبایل در راه است !

چند وقت پیش که فینال PUBG Mobile Club Open (PMCO) در آلمان در حال برگزاری بود، تهیه کننده اجرایی PUBG MOBILE، از ویژگی های نسخه جدید Erangel 2.0 خبر داد.

نقشه بازطراحی شده Erangel، چندی پیش برای PC منتشر شد و از نسخه ۲٫۰ آن در PUBG PC رونمایی شد ، و واقعا حس خوبی را به کاربر انتقال داد ! و کاربر پس از چندین ساعت پلی دادن بازی خسته نشود ، و حتی بیشتر هم بازی کند !

Erangel 2.0 جدید، با کنتراست بیشتر، گرافیک بهتر، وضوح در کنار رنگ های طبیعی و جذاب می باشد و هنگام بازی، احساس واقعی تری را به شما ارائه می دهد ، تا حتی اگر گرافیک گوشی شما ضعیف باشد ، بازهم بتواند به کاربر گرافیکی خیره کننده را ارائه دهد .

اگر از ابتدای انتشار پابجی، آن را بازی میکردید، باید بدانید که Erangel قدیمی ترین نقشه PUBG Mobile به حساب می آید و بازی فقط با نقشه Erangel عرضه شد و بعد ها در آپدیت های جدید نقشه های جدیدی به آن اضافه شد ، وحتی با اضافه شدن مود های دیگری هم erangel بازهم پرطرفدار ترین مود در بازی پابجی موبایل میباشد !

اکنون یک سال از عرضه پابجی موبایل می گذرد و ارانگل ۲٫۰ میتواند یکی از بزرگ ترین بروزرسانی های بعدی پابجی موبایل باشد ! و در تاریخ بروزرسانی ها بازی پابجی موبایل ثبت شود . پس منتظر بزرگ ترین آپدیت بازی پابجی موبایل باشید … !

تغییرات احتمالی نقشه Erangel 2.0 :

در لیست زیر تغییرات احتمالی که قرار است بر روی ارانگل ۲٫۰ اعمال شود ، را با هم برسی میکنیم : در ضمن دوستان این تغییرات رو احتمالی گفتیم ، پس ممکن است دقیقا همین تغییرات اعمال نشود .

  • گرافیک بهتر، کنتراست بیشتر، شفافیت و رنگ های منطقی تر برای طبیعی و واقعی تر کردن محیط بازی
  • اشیاء و ساختمان های جدید به محیط هایی که عاری از پوشش هستند، اضافه شده است.
  • بافت های تمامی ساختمان ها و اشاء به‌روزرسانی شده‌اند. با جزئیات بیشتری داخل و خارج ساختمان ها طراحی شده است. برا دید بهتر و رقابتی جذاب تر
  • اضافه شدن ساختمان های جدید به بخش های مختلفی مانند : Military Base, Mylta و Prison
  • انتقال جزیره نزدیک Kameshki به نزدیکی Yasnaya Polyana

PUBG Mobile x The Walking Dead

سازندگان بازی پابجی موبایل تایید کرده اند که قرار است با مجموعه عوامل، مجموعه تلویزیونی The Walking Dead همکاری به عمل بیاورند و آن ها را در بازی به کار بگیرند .

اما همانطور که میدانید، در نسخه جدید بازی، ما شاهد مود عفونت هستیم. وقتی زامبی مدافعان را بکشد، مدافعان انسان به زامبی تبدیل می‌شوند. این مود نشان دهنده همکاری هایی بین عوامل سازنده پابجی و مجموعه تلویزیونی The Walking Dead می باشد.

در آینده باید منتظر رویداد PUBG Mobile x The Walking Dead باشیم.

اضافه شدن سرور جدید به بازی

پابجی موبایل در حال حاضر دارای ۶ سرور مختلف از مناطق سر تا سر دنیا می باشد. این سرور ها برای مناطقی چون آسیا، اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، کره و خاورمیانه ساخته و طراحی شده اند.

داشتن سرور اختصاصی برای مناطق خاص، بازی را به باز تر میکند و باعث فراهم کردن ثبات در شبکه می شود.

اگر یک بازیکن از آسیا، با سرورهای دیگری بازی کند، قطعا با پینگ بیشتر روبرو می شود و پینگ بالا عملا بازی کردن را غیر ممکن می کند.

سازندگان بازی با توجه به اینکه پابجی موبایل را تعداد بیشتری از کاربران آفریقا دانلود و نصب کرده‌اند ، یک سرور اختصاصی آفریقایی را به اضافه می کنند.

این امر نه تنها تجربه بهتر PUBG Mobile را برای بازیکنان آفریقایی فراهم می کند، بلکه باعث جذب کاربران بیشتر از منطقه آفریقا نیز خواهد شد ، امیدوارم از مقاله  نسخه جدید Erangel 2.0 نهایت استفاده را برده باشید .

در ضمن برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل میتوانید به وبسایت ما مراجعه نمایید : WwW.Ogem.iR

منبع : WwW.Ogem.iR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *