نحوه ی پیروزی در مسابقه زامبی بازی PUBG موبایل و تبدیل شدن به MVP

نحوه ی پیروزی در مسابقه زامبی بازی PUBG

نحوه ی پیروزی در مسابقه زامبی بازی PUBG موبایل و تبدیل شدن به MVP

بخش مسابقه زامبی PUBG موبایل PUBG Mobile Infection Mode) )کاملاً اعتیاد آور است زیرا تجربه ای کاملاً بی نظیر در بازی را ارائه می دهد. بر خلاف حالت های زامبی دیگر در PUBG موبایل که همه آنها تقریباً همان مفهوم را دارند که در آن شما باید تمام زامبی ها را از روی نقشه پاک کنید و تا آخربازی زنده بمانید. این بازی جدید زامبی جالب است اما بازیکنان زودتر از حالت های زامبی قدیمی تر خسته می شوند و بازی را به طور کامل متوقف می کنند.

همه چیز کاملاً طراحی و تنظیم شده است تا سرگرمی های نهایی را برای بازیکنان فراهم کند. همه ما از قبل در مورد قالب PUBG Mobile Infection Mode که در آن 12 بازیکن وجود دارد آگاه هستیم ، به طور مساوی در دو گروه به نام های زامبی ها و مدافعان تقسیم می شود.

چه کسی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل مدافع است؟

مدافعان گروه بازیکنانی هستند که پس از شروع مسابقه به زامبی ها تبدیل نمی شوند. مدافعان می توانند از اسلحه های ارائه شده (M416 و AKM) برای شکست دادن زامبی ها استفاده کنند.

چه کسی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل مدافع است؟
چه کسی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل مدافع است؟

چه کسی پیروز (Vanquisher) در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟

مدافعان پس از عبور از آستانه خسارت معینی ، پس از مدت معینی به پیروز شوندگان بازی تبدیل می شوند. هنگامی که مقدار کل خسارات توسط همه مدافعان از مرز مشخصی عبور کند ، آنها به غلبه کنندگان یا پیروزان بازی تبدیل می شوند.
آنها شمشیر فوق العاده قدرتمندی دارند که خسارت بسیار بالایی در هر ضربه می زند و می تواند هر زامبی را با 2 یا 3 ضربه بحرانی از بین ببرد.

چه کسی پیروز (Vanquisher) در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟
چه کسی پیروز (Vanquisher) در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟

چه کسی زامبی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟

با شروع مسابقه ، نیمی از گروه آلوده می شوند و به زامبی تبدیل می شوند. زامبی ها هیچ اسلحه ای ندارند ، اما توانایی های ویژه ای دارند و می توانند هر مدافع (Non Vanquisher) را فقط با یک خراش آلوده کرده و آنها را تبدیل به یک انسان زنده کنند.

چه کسی زامبی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟
چه کسی زامبی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟

چه کسی پادشاه زامبی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟

همانطور که از اسم آن مشخص است ، زامبی که پادشاه همه زامبی ها است و توانایی های نهایی از جمله سپر موقت را دارد. هنگامی که 3 مدافع را آلوده کنید ، می توانید پادشاه زامبی شوید.

چه کسی پادشاه زامبی در حالت زامبی بازی PUBG موبایل است؟

قوانین مسابقه زامبی بازی PUBG موبایل

تعداد کل بازیکنان در یک مسابقه 12 عدد است که بطور تصادفی به دو گروه تقسیم می شوند. 6 بازیکن به زامبی و 6 بازیکن به مدافعان تبدیل می شوند.

در مجموع 3 دور 3 دقیقه ای در هر مسابقه در کل مسابقه 9 دقیقه ای برگزار می شود. در هر 3 دور زامبی ها و مدافعان به طور تصادفی انتخاب می شوند.

فقط مدافعان می تواند از اسلحه ها استفاده کند در حالی که زامبی توانایی های ویژه ای دارد.
3 بازیکن برتر که بیشترین آسیب در ترکیب 3 دور را دارند ، MVP Honor را دریافت می کنند.

قوانین حالت زامبی بازی PUBG موبایل

نحوه برنده شدن در حالت زامبی بازی PUBG موبایل

دو مورد وجود دارد که ما در اینجا آن را پوشش می دهیم ، یک , زمانیکه شما تبدیل به زامبی نمی شوید و دوم زمانیکه شما تبدیل به زامبی می شوید.

1)نحوه برنده شدن در حالت زامبی بازی PUBG موبایل به عنوان یک مدافع

بازی به عنوان یک مدافع در مقایسه با بازی به عنوان یک زامبی می تواند چالش برانگیز باشد. یک مدافع فقط یک زندگی دارد و در صورت آلوده شدن به زامبی تبدیل می شود.
اگرچه یک زامبی ، اگر توسط یک مدافع کشته شود ، می تواند چندین بار مجدداً متولد شود و این گزینه را با انتخاب گزینه The Speedy Zombie یا The Stealthy Zombie که به ترتیب مزایای خود را دارند انتخاب کنید.

نحوه برنده شدن در حالت زامبی بازی PUBG موبایل به عنوان یک مدافع

بنابراین , به محض شروع مسابقه شما هنوز یک مدافع هستید فقط سعی کنید هوشیار شوید و به تمام صداهای عجیب و غریب ناشی از زامبی ها توجه کنید ، به شما اطمینان می دهم این صداها واقعاً مفید هستند و می توانند به شما کمک کنند که آیا یک زامبی در حال نزدیک شدن به منطقه شما هست یا نه.

به عنوان یک تیم کار کنید و به یکدیگر کمک کنید. شما می توانید هر پایه را از A ، B یا C انتخاب کنید و تا زمانی که یک مدافع معمولی هستید ، به آنجا بچسبید.
به زامبی ها در مجاورت ضربه بزنید و در عین حال از پایگاه خود دفاع کنید که مهمترین آنهاست.
بعد از اینکه تبدیل به یک غلبه کننده شدید ، پایگاه خود را ترک کنید و از همه غلبه کنندگان بخواهید که نزدیک هم بمانند.
به یاد داشته باشید: شمشیر غلبه کنندگان بسیار قدرتمندتر از خراش زامبی است و به راحتی می تواند یک زامبی را طی 2 یا 3 ضربه نهایی بکشد.
کشتن تمام زامبی ها قبل از اتمام زمان برای پیروزی در دور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *