نحوه بارگیری و نصب نسخه ی PUBG ,Beta موبایل

نحوه بارگیری و نصب نسخه ی PUBG ,Beta موبایل

چگونه نسخه جدید PUBG موبایل را قبل از هر کس دیگری امتحان کنیم

PUBG موبایل ، بازی است که در این اواخر شاهد موفقیت های زیادی از آن بوده ایم و یکی از محبوب ترین بازی های Battle Royale در پلتفرم موبایل است.
حالت های مختلف زیادی در بازی PUBG موبایل وجود دارند مثل : گنجاندن اسلحه های واقعی ، سیستم کاراکترها ، دستاوردها و سیستم های رده بندی شده که باعث می شوند این بازی به شیوه خاص خود اعتیاد آور و بی نظیر باشد.
به غیر از این یکی از جنبه های اصلی که همه را به بازی چسبانیده است ، بروزرسانی های PUBGموبایل است.

به روزرسانی های جدید

به روزرسانی های جدید PUBGموبایل موارد بیشتری را از جمله چیزهای جدیدتر، مدهای جدید ، رویدادهای همکاری و موارد دیگر که باعث سرگرمی بازیکنان می شود را به بازی اضافه می کند.
گرچه ، انتشار نسخه های PUBG موبایل زمان بیشتری می برد; زیرا برنامه نویسان , نسخه های جدیدتر PUBG موبایل را نسبت به هرگونه ایرادی مثل باگ های بازی و هک ها و گلیچ ها بررسی میکنند و بعد در سطح جهانی انتشار می دهند.
بازیکنان نمی توانند صبر کنند و آنقدر مشتاق هستند که نسخه جدید PUBG موبایل را قبل از هر کس دیگری امتحان کنند و در آخر نسخه ای از PUBG موبایل را که کار نمی کند را حذف میکنند.
در موارد بسیاری بازیکنان پس از نصب و ورود به نسخه بتا PUBG موبایل بارگیری شده از منبع غیرقابل اعتماد ، با ممنوعیت در حساب های خود مواجه شده اند که باید به هر قیمتی از آن جلوگیری کرد.
اگر نمی خواهید با ممنوعیت حساب کاربری خود روبرو شوید ، لازم نیست نسخه ی جدید PUBGموبایل را از هر نقطه اینترنت بارگیری و نصب کنید.

نحوه بارگیری و نصب نسخه ی PUBG ,Beta موبایل

بارگیری و نصب نسخه ی PUBG , Beta موبایل در صورت انجام صحیح و با اقدامات احتیاطی بسیار ساده است. برای اینکه از نسخه های آینده PUBGموبایل لذت ببرید ، باید مراحل ذکر شده زیر را دنبال کنید.

مرحله ی اول:

دراین مرحله پشتیبان گیری و بازیابی برنامه را از فروشگاه Play بارگیری و نصب کنید. این به منظور تهیه نسخه پشتیبان از نسخه پایدار فعلی فایل PUBG Mobile apk است البته فقط در صورت بازگشت مجدد.

مرحله ی دوم:

در این مرحله از نصب شما باید فایل اطلاعات را درپوشه مدیریت پرونده موبایل خود ذخیره کنید.(File Manager)
File manager را باز کنید و به internal storage یا همان حافظه داخلی بروید پس از آن android, data و com.tencent.ig.
پوشه com.tencent.ig را کپی کرده و آن را در هر پوشه جدید یا در حافظه داخلی یا کارت SD خود جایگذاری کنید.

مرحله ی سوم :

به همین ترتیب ، اکنون باید از فایلهای PUBG ,obbموبایل پشتیبان تهیه کنید. برای انجام همان کار ، باید به File Manger برویدو بعد به (Internal Storage >Android> obb> com.tencent.ig) بروید و پوشه com.tencent.ig را در همان پوشه جدید که در آن فایلهای داده را جایگذاری کرده اید ، کپی کنید.

PUBG موبایل
PUBG موبایل

مرحله چهارم PUBG موبایل :

دو منبع وجود دارد که از آنجا می توانید با خیال راحت نسخه PUBG , Betaموبایل را برای نسخه 0.15.0 بارگیری کرده و آن را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید.
یکی APKLinker و دیگری Uptodown است. هر دو وب سایت معتبر هستند و می توانید نسخه ی PUBG , Beta موبایل را از هر یک از این موارد بارگیری کنید.

مرحله پنجم :

پس از بارگیری ، apk را نصب کنید و اجازه دهید فایل های مورد نیاز را در دستگاه خود بارگیری کند. بسته به سرعت داده شما, مدتی طول می کشد.

مرحله ششم :

اکنون می توانید با حساب اصلی خود وارد شوید یا حتی می توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کرده و PUBG Mobile Beta را بازی کنید.
شما نمی توانید با دوستان خود در Beta تیمی و گروهی بازی کنید برای اینکار دوستان شما نیز به همین نسخه بازی نیاز دارند.
اگر هنوز هم می خواهید با دوستان خود بازی کنید می توانید نسخه ی Beta , PUBG موبایل را به آنها معرفی کنید و نحوه ی نصب را با آنها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *