ماموریت های هفته 8 ، سیزن 8 بازی پابجی موبایل

ماموریت های هفته 8 ، سیزن 8 پابجی

سرانجام ، هفته 8 فصل 8 آمده و نکاتی درباره ماموریت PUBG Mobile Season 8 Week 8 را دریافت کنید. لیست و مأموریت های مربوطه را که به شما در تکمیل این مأموریت ها کمک می کند ، بررسی کنید.

10 مسابقه را در حالت Arcade mode- 75 RP انجام دهید . RP 75

در این بازی دو نوع حالت وجود دارد. حالت Arcade mode و حالت کلاسیک. در حالت بازی ، شما حالت جنگ ، حالت اسنایپر و هر حالت دیگر را برای بازی خواهید داشت. در این مأموریت ، باید 10 بازی شماره ای در حالت بازی را انجام دهید. شما می توانید هر حالت بازی مانند جنگ ،  اسنایپر و غیره را انتخاب کنید.

کشتن سه دشمن با مشت . RP 150

ساده ترین راه انجام این ماموریت این است که ابتدا دشمن را با اسلحه ناک کنید ( یعنی در حالت help ) سپس برای کشتن دشمن ، دشمن را با مشت بکشید ، و پس از انجام سه بار این حرکت ( کشتن سه دشمن ) 150 آرپی دریافت کنید .

 5 بار هم تیمی خود را زنده کنید . RP 75

در این ماموریت ، شما باید هم تیمی های خود را زنده کنید. بنابراین برای این ماموریت باید با حالت دونفره و یا حالت چهاره نفره بازی کنید .

در فاصله 200 متری از محل هدف چتر خود را باز کنید ( سه بار ) RP 75

به خوبی میدانید که وقتی سوار هواپیما در پابجی موبایل هستید ، برای فرود مکانی را انتخاب میکنید ( علامت میزنید ) پس برای انجام این ماموریت تنها کافی است ، از محلی که علامت زده اید بر روی نقشه 200 متر ، آن ور تر فرود بیایید .

12 دشمن را در منطقه Los Leones با اسلحه رایفل بکشید . RP 100

منظقه Los Leones ذر مپ میرامار قرار دارد ، پس برای انجام این ماموریت باید بازی خود را در مپ میرامار انجام دهید .

خب دوستان همانطور که مشاهده میکنید باید در این منطقه قرود بیایید و 12 کیل خود را در این منطقه بگیرید تا این ماموریت شما تکمیل شود و 100 آرپی دریافت کنید .

از حرکت Clap Emote در منطقه Pochinki استفاده کنید . RP 50

بسیاری از بازیکنان جدید در مورد clap emote در بازی گیج می شوند. بنابراین همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، نماد clap emote را دریافت خواهید کرد.

سه بار در بالای ساختمان هایی که در منطقه Quarry قرار دارد ، فرود بیایید . RP 50

در این مأموریت ، شما باید روی هر بنایی که در محدوده معادن باشد ، فرود بیایید. همانطور که در تصویر زیر می توانید ایده منطقه ای از معدن را بدست آورید.

بنابراین نقشه sanhok و زمینی را که در بالای ساختمان در این منطقه قرار دارد انتخاب کنید.

کشتن 10 دشمن با sks آرپی : RP 50

SKS یک اسلحه اسنایپر در بازی پابجی موبایل میباشد . این اسلحه بسیار قوی است اما لگد بسیار بالایی دارد. بنابراین استفاده از این اسلحه برای بازیکنان تازه کار بسیار دشوار است.

بنابراین بهترین راه برای انجام این مأموریت ، ابتدا دشمنان خود را با هر اسلحه ای ناک کرده و سپس SKS را برای کشتن آنها انتخاب می کنید. ( مانند ماموریت کشتن با مشت )

در هر حالت 4000 خسارت ( Damage ) وارد کنید – 50 RP

من اکیداً به شما توصیه می کنم حالت بازی را arcade mode  انتخاب کنید و به جنگ بروید. در حالت جنگ ، در یک یا دو مسابقه به راحتی 4000 آسیب خواهید زد .

5 بار اسلحه فلر گان را دریافت کنید . RP 50

پیدا کردن اسلحه فلر گان کار بسیار سختی برای بازیکنان است. این کاملاً به شانس شما بستگی دارد. اما مکان های بسیاری وجود دارد که به شما کمک می کند اسلحه فلر گان دریافت کنید .

امیدوارم از مطلب ماموریت های هفته 8 ، سیزن 8 پابجی ، نهایت استفاده را کرده باشید .

منبع : WwW.Ogem.iR

خرید یوسی پابجی   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *