راهنمای خرید پول پابحی در او جِم

mahdi0055
بازدید
12 , ژوئن , 2019

بازی اکشن پابجی که بر اساس بقا در یک نقشه هشت در هشت کیلومتری ساخته شده، این روزها با صداگذاری مهیج و سلاح‌های متنوع و جالبش و هیجان خیلی بالایش در تمام دنیا و مخصوصا ایران طرفدارهای زیادی پیدا کرده. در این بازی هدف اصلی شما در واقع زنده ماندن است، شما باید هر طور شده از خود دفاع کنید، سوار وسایل نقلیه بشوید، در مکان‌های مختلف پناه بگیرید و در تمام این مدت، البته از گرافیک HD و طراحی سه‌بعدی بازی لذت ببرید. و برای بیشتر شدن این لذت دلار پابجی موبایل خریداری کنید …

در تمام مراحل پابجی، شما می‌توانید با امتیاز جمع کردن جلو بروید اما گزینه‌های دیگری هم دارید، مثل خرید پول پابجی.

دلار پابجی موبایل یا (unknown cash) یا uc پابجی، پول داخل بازی پابجی موبایل است که می‌توانید از قسمت استور این بازی بخرید و داخل خود بازی هم خرج کنید. شما با خرید uc پابجی می‌توانید در پابجی موبایل برای خودتان اسکین، سلاح، عینک و… بخرید و در واقع یک قدم به هدفتان که زنده ماندن است نزدیک بشوید.

در وب سایت او جِم می‌توانید برای خرید پول پابجی ارزان، گزینه‌های زیاد و متنوعی داشته باشید. با تضمین قیمت و کیفیت، پشتیبانی 24 ساعته و واریز فوری پول پابجی، کافی است بسته مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد برای خرید پول پابجی پرداخت را انجام بدهید. کافی است وارد صفحه اصلی (اینجا) بشوید و بسته مورد نظرتان را انتخاب کنید. حالا با کلیک روی آن به  قسمت اعتمادسازی و پرداخت درگاه وارد می‌شوید. بعد با پرداخت، در سریع‌ترین زمان ممکن پولتان را در اکانت بازی خواهید داشت. اگر نظری دارید حتما در صفحه خرید دلار پابجی موبایل برایمان بنویسید.

 

برچسب ها:, ,
من mahdi0055 نویسنده این مقاله هستم.

دیدگاه ها

مطالب مرتبط

از طرح های تخفیفی ما با خبر شوید...