دستاورد بازی پابجی موبایل

دستاورد بازی پابجی موبایل

دستاورد بازی پابجی موبایل

همانطور که گفته ایم در بازی پابجی موبایل 283 دستاورد وجود دارد.ولی امروز در آپدیت جدید بازی دستاوردهای جدیدی به بازی اضافه شده است که میزان دستاوردها را از این هم بیشتر کرده است. دستاوردها مجموعه ای از چالش های گوناگون است که پس از اتمام ، پاداش های مختلف ارزشمند و عناوینی با شکوه را کسب می کند.

Weapon master

برای بدست آوردن این لقب باید کاپ شما پلاتینیوم یا بیشتر از پلاتینیوم باشد.در این‌ دستاورد شما باید همه انواع کشتن های زیر را فقط و فقط در یک بازی انجام دهید :

– یک نفر را با اسالت رایفل Assault Rifle بکشید برای مثال با QBZ یا M416 یا AKM
– یک نفر را با اسلحه های SMG بکشید برای مثال UMP
– یک نفر را با اسلحه های اسنایپر رایفل بکشید.اسنایپر رایفل ها شامل VSS, SKS, MINI14, MK14, SLR, QBU هستند.
– یک نفر را با اسلحه های شات گان بکشید.
– یک نفر را با سلاح های پرتابی مانند نارنجک بکشید.
– یک نفر را با وسایل نقلیه بکشید.

در این‌ دستاورد همانطور که گفته شد باید هر 6 مورد را در یک بازی به انجام برسانید حتی اگر 5 مورد را در یک بازی انجام دهید این‌ دستاورد تکمیل نخواهد شد.
این لقب اپیک بوده و 20 امتیاز‌ دستاورد دارد.

Free Chicken Dinner

برای انجام این‌ دستاورد بازی پابجی موبایل باید در یک بازی تک نفر در حالت کلاسیک بدون اینکه کسی را بکشید برنده شوید و در این دستاورد نیز باید کاپ شما پلاتینیوم یا بیشتر باشد.
این لقب نیز اپیک بوده و امتیاز دستاورد آن 20 است.

MATCHES

این بخش از دستاوردها بیشترین تعداد‌ دستاورد بازی پابجی موبایل را در خود جای داده است.این بخش شامل 89 دستاورد بوده است که در آپدیت امروز یعنی 17 اکتبر به 93 دستاورد رسیده است و بعضی از این دستاوردها خود چندین بخش و چندین جایزه دارند و همچنین امتیاز دستاورد آنها نیز طی هر مرحله بیشتر و بیشتر می شود.

در کل می توان گفت این بخش از دستاوردها پر جایزه ترین بخش است و حتی تعدادی لقب نیز در بین جوایز آن جای گرفته اند.همچنین بیشترین تعداد جعبه های طلایی و نقره ای یا همان پرمیوم و کلاسیک در این‌ دستاوردها جای گرفته اند.

دستاورد بازی پابجی موبایل
Matches

در ادامه به بررسی دقیقتر و کامل این دستاوردها می پردازیم:

Veteran

در این‌ دستاورد بازی پابجی موبایل شما باید 4 تا از 6 مورد زیر را به اتمام برسانید.در واقع این‌ دستاورد در بر دارنده 6 دستاورد دیگر است که با انجام هر کدام از آنها شما جداگانه جوایز آنها را دریافت خواهید کرد و امتیازدستاورد جداگانه دارند و با به اتمام رساندن 4 مورد از این دستاوردها شما این لقب را نیز دریافت می کنید.حال به بررسی این 6 دستاورد می پردازیم:

-به اتمام رساندن پنجمین مرحله از‌ دستاورد assault mastery یعنی کشتن 2000 نفر با اسالت رایفل برای مثال با M416 که خود به تنهایی 50 امتیاز دستاورد دارد و 5 جعبه طلایی جایزه آن است.

-به اتمام رساندن پنجمین مرحله از‌ دستاورد SMG Mastery یعنی کشتن 2000 نفر با اسلحه های SMG که این مرحله نیز جوایز خاص خود و امتیاز‌ دستاورد خود را دارد.50امتیاز دستاورد و 5 جعبه طلایی به عنوان جایزه دارد.

-به اتمام رساندن پنجمین مرحله از‌ دستاورد Melee Mastery یعنی کشتن 200 نفر با سلاح هایی همانند تابه و میله و داس و قمه و … همچنین این دستاورد نیز 50 امتیاز دارد و 5جعبه طلایی جایزه آن است.

-به اتمام رساندن پنجمین مرحله از‌ دستاورد Shotgun Mastery یعنی کشتن 1000 نفر با شات گان ها که خود شامل 50 امتیاز دستاورد و 5 جعبه طلایی به عنوان جایزه است.

-به اتمام رساندن پنجمین مرحله از‌ دستاورد Sniper Mastery یعنی کشتن 1000 نفر با اسلحه های اسنایپر که این دستاورد نیز به خودی خود 50 امتیاز و 5 جعبه طلایی به عنوان جایزه دارد.

-به اتمام رساندن پنجمین مرحله از‌ دستاورد Pistol Mastery یعنی کشتن 200 نفر با کلت.این دستاورد نیز 50 امتیاز و 5 جعبه طلایی به شما می دهد.

دستاورد بازی پابجی موبایل
Veteran

در نهایت شما می توانید با انجام فقط 4 مورد از موارد بالا لقب مورد نظر را دریافت کنید.باید بدانید که دستاوردهایی که در بالا ذکر شده اند به طور کلی 5 مرحله دارند و برای این لقب شما باید دستاوردها را تا آخرین مرحله آنها انجام دهید.

این دستاورد بازی پابجی موبایل شبیه به‌ دستاورد commando در بخش القاب می باشد با این تفاوت که در آن‌ دستاورد شما باید هر 6 دستاورد بازی پابجی موبایل را به پایان برسانید.لازم به ذکر است که در آپدیت 17 اکتبر نام‌ دستاورد کماندو به‌ دستاورد On a mission تغییر یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *