دستاورد بازی پابجی موبایل (قسمت ششم)

دستاورد بازی پابجی موبایل

دستاورد بازی پابجی موبایل

دستاورد Shotgun Mastery

این دستاورد 5 مرحله دارد و یکی از دستاوردهایی است که می تواند به شما در گرفتن لقب کمک کند.هر مرحله جوایز و امتیاز خاص خود را دارد.5 مرحله به شرح زیر هستند :
در اولین مرحله شما باید 10 نفر را با اسلحه های شات گان بکشید.جایزه این مرحله 1000 بی پی است و این مرحله 5 امتیاز دارد.
در دومین مرحله شما باید 30 نفر را با اسلحه های شات گان بکشید این مرحله 5000 بی پی به عنوان جایزه و 10 امتیاز دارد.
در سومین مرحله شما باید 100 نفر را با اسلحه های شات گان بکشید این مرحله 30 سیلور یا همان سکه نقره به عنوان جایزه و 20 امتیاز دارد.

در چهارمین مرحله شما باید 300 نفر را با اسلحه های شات گان بکشید جایزه این مرحله اسکین اسلحه WIN94است و این مرحله 40 امتیاز دارد.
در پنجمین و آخرین مرحله شما باید 1000 نفر را با اسلحه های شات گان بکشید و این مرحله 5 جعبه طلایی به عنوان جایزه دارد و امتیاز آن 50 است.
با انجام دادن این 5 مرحله شما 125 امتیاز به طور کلی دریافت می کنید.این دستاورد را شما می توانید در هر کدام از حالتهای بازی حتی زامبی انجام دهید البته نمی توانید آن را در حالت تی دی ام یا اینفکشن مد انجام دهید.
باید بدانید که اگرچه اسکین WIN94 را دریافت می کنید ولی این اسلحه یک شات گان محسوب نمی شود و در واقع یک اسنایپر بولت اکشن است پس کشتن با WIN94 نمی تواند جزئی از این دستاورد باشد.

دستاورد بازی پابجی موبایل
Shotgun Mastery

این دستاورد نسبت به دستاورد اسالت و SMG می توان گفت که آسانتر است ولی از آنجایی که معمولا در بازی های کلاسیک شما کمتر کسی را می توانید با اسلحه های شات گان بکشید بنابراین تعداد آن کمتر در نظر گرفته شده است ولی بهترین روشی که شما می توانید این دستاورد را تکمیل کنید بازی کردن در حالت آرکید و در بازی شات گان است چون در این حالت شما شانس بیشتری برای کشتن با شات گان دارید.

SMG Mastery

این دستاورد نیز 5 مرحله دارد و باز هم می تواند به شما در گرفتن لقب کمک کند.5 مورد این دستاورد به صورت زیر است :
در اولین مرحله شما باید 10 نفر را با اسلحه های SMG بکشید این مرحله 1000 بی پی به عنوان جایزه و 5 امتیاز دستاورد دارد.
در دومین مرحله شما باید 50 نفر را با اسلحه های SMG بکشید این مرحله 5000 بی پی به عنوان جایزه دارد و امتیاز آن 10 است.
در سومین مرحله شما باید 150 نفر را با اسلحه های SMG بکشید این مرحله 30 سیلور به عنوان جایزه و 20 امتیاز دارد.
در چهارمین مرحله شما باید 500 نفر را با اسلحه های SMG بکشید جایزه این مرحله اسکین اسلحه UZI است و این مرحله 40 امتیاز دارد.
در پنجمین و آخرین مرحله شما باید 2000 نفر را با اسلحه های SMG بکشید این مرحله 5 جعبه طلاییو 50 امتیاز به عنوان جایزه دارد.
این دستاورد نیز به طور کلی به شما 125 امتیاز می دهد و می توانید آن را در هر کدام از حالتهای بازی انجام دهید.این دستاورد همانند دستاورد اسالت یک دستاورد وقت گیر و تقریبا سخت است چون حداکثر تعدادی که نیاز است بکشید 2000 نفر است و این تعداد در بازی پابجی آسان نیست.

Melee Mastery

این دستاورد نیز 5 مرحله دارد و برای اتمام آن باید هر 5 مرحله را به انجام برسانید. این 5 مرحله به شرح زیر هستند :
در اولین مرحله شما باید 10 نفر را با اسلحه های فلزی مانند قمه و تابه بکشید جایزه ی این مرحله 1000 بی پی است و این مرحله 5 امتیاز دستاورد دارد.
در دومین مرحله شما باید 30 نفر را با اسلحه های فلزی بکشید و جایزه ی این مرحله 5000 بی پی است. این مرحله 10 امتیاز دستاورد دارد.
در سومین مرحله شما باید 60 نفر را با اسلحه های فلزی بکشید جایزه ی این مرحله 30 سیلور است و این مرحله 20 امتیاز دارد.
در چهارمین مرحله شما باید 100 نفر را با اسلحه های فلزی بکشید جایزه ی این مرحله یک اسکین برای تابه است و این مرحله 40 امتیاز دستاورد دارد.
در پنجمین و آخرین مرحله شما باید 200 نفر را با اسلحه های فلزی بکشید و جایزه ی این مرحله 5 جعبه طلایی است. این مرحله 50 امتیاز دارد.

دستاورد بازی پابجی موبایل
Melee Mastery

این‌ دستاورد نیز به طور کلی 125 امتیاز دارد و نسبت به دستاوردها ی قبلی بسیار آسان تر است چون حداکثر تعدادی که شما نیاز دارید بکشید فقط 200 نفر است و شما می توانید این دستاورد را در بازی Quick Match به انجام برسانید چون این بازی یک حالت Melee Weapon دارد که در آن فقط اسلحه های فلزی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *