حضور هلیکوپتر و وسیله نقلیه جنگی در آپدیت پابجی موبایل !

بازیکنان پابجی موبایل بزودی با آپدیت جدید قادر به پرواز با بالگرد در پابجی موبایل خواهند بود! این بالگرد در نقشه‌ی ارانگل حضور خواهد داشت و در منطقه بالای ساختمان های School روی Helipad قرار خواهد گرفت.

اخیرا Tencent Games در اخباری گفته است که در حال طراحی مجدد  نقشه Erangel می باشد و آن نقشه را میخواهد به نقشه ی Erangel PC نزدیک تر و شبیه تر کند. ( erangle 2.0 در نسخه pc منتشر شده است !) و هنوز نمیتوان سوار بر هلیکوپتر شد ! اما گمانه زنی ها در این باره میباشد که ، در آپدیت جدید هر دو نسخه (pc , mobiel ) به توان سوار هلیکوپتر شد !

هنوز مشخص نیست که چه زمانی این فرآیند تکمیل خواهد شد و ما شاهد نسخه Erangel 2.0 در پابجی موبایل باشیم … احتمالا این فرایند تا 2 ماه دیگر در پابجی موبایل اضافه شود … !

در آینده به این بازی، یک وسیله نقلیه جدید بالگرد(Helicopter) اضافه خواهد شد که به بازیکنان این امکان را خواهد داد تا با روش دیگری حمل و جابه جا شوند.

از سایر مواردی که به بازی قرار است در آپدیت آینده اضافه شود، میتوان به اسلحه نارنجک انداز، خمپاره انداز و RPG اشاره کرد!

طبق گفته‌ی Ghost Gaming بازیکنان به زودی در آپدیت جدید، قادر خواهند بود تا با بالگرد در نقشه ارانگل جا به جا شوند. این بالگرد قادر است تا اعضای کامل یک تیم را در خود جا دهد و به راحتی به یک مکان دیگر انتقال پیدا کنند ، و حتی درون هلیکوپتر به توان به افردا شلیک کرد !

وسیله نقلیه نظامی که قرار است در نسخه جدید موبایل معرفی شود، BRDM-2 نام دارد. این ماشین قبلا در نسخه PC معرفی شده بود و هم اکنون در دسترس میباشد ، پس در آپدیت بعدی برای پابجی موبایل ، این ماشین هم اضافه میشود !

سرعت این ماشین زرهی ۲۲ کیلومتر بر ساعت است و ضدگلوله می‌باشد. این ماشین حتی قابلیت عبور از آب دریا و رودخانه را هم دارد ! یک اتومبیل جنگی تمام عیار برای گذشتن از مرز دشمنان! و حمله به قلب دشمن و در نهایت نابودی آن !

این ماشین جنگی در ماه ها قبل توسط خود ما منتشر شده بود و اگر به یاد داشته باشید، نوید اضافه شدن آن به گوشی را نیز داده بودیم ! ، پس به احتمال زیاد در آپدیت بعدی اضافه شود ! .

تمامی از ویژگی ها اول برای بتا چین منتشر می شود ، و سپس بعد از گذشت مدت زمانی برای نسخه جهانی ، در ضمن باید این را هم در نظر داشت که بازی پابجی موبایل انحصار کشور چین میباشد ، پس در نتیجه نسخه های تست و آزمایش اول در نسخه چین انجام میگردد ، و سپس برای نسخه جهانی منتشر میشود .خرید ویژه یوسی بازی پابجی موبایل

منبع : WwW.OgEm.Ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *