تیمی که فینال مابقات پابجی هند را برد و به مرحله نهایی در برلین رسید.

درست شبیه کانتر و دیگر بازی‌های رقابتی، بازی پابجی هم برای خودش مسابقات زیادی در سطح دنیا دارد. در پابجی، شما باید با استفاده از امکانات مختلفتان (خرید سلاح، کشتن دشمنان یا خرید پول پابجی برای تامین تجهیزات) بیشتر از همه زنده بمانید و برنده شوید، آن هم در بازی‌ای که به صورت آنلاین اتفاق می‌افتد و همه، تمام تلاششان را برای شکست دادن شما می‌کنند

کلمه PMCO، مخفف PUBG Mobile Club Open است. یعنی کلوپ اوپن پابجی موبایل. در این بازی‌ها که در بسیاری از کشورها انجام می‌شود، بازیکنان با هم رقابت می‌کنند و تیم‌های برنده به مراحل بعد می‌روند. بازی‌های امسال در هند آن قدر رقابتی و هیجان‌انگیز بوده که بینندگان آن را به فینال کریکت تشبیه می‌کنند.

دو تیم IND و SOUL هر دو برای قهرمانی پابجی هند با هم رقابت می‌کردند اما برای طرفداران تیم SOUL فینال رنگ و بوی احساسی و خاصی داشت. طرفداران این تیم با هر بار کشته شدن بازیکنان رقیب شروع به تشویق و جیغ و داد می‌کردند.

این میزان هیجان و احساسات بیشتر به دلیل این بود که تیم Soul رده دوم را بعد از تیم IND داشت  و مجبور بود برای بالا آمدن امتیازش را در روز دوم رقابت‌ها خیلی بالا ببرد. در بازی فینال، نیمه اول،  تیم  SOUL عقب بود اما هم‌تیمی‌ها فورا نجاتش دادند و در نیمه دوم کنار هم، تیم IND را شکست دادند. حالا باید دید در برلین و در رقابت با تیم‌های آلمانی و آمریکایی چه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *