تغییری باب میل علاقه مندان پابجی موبایل !

سایت ogem.ir که بزرگ ترین سایت پابجی موبایل هست امروز قصد معرفی تغییری جدید در فصل 8 را دارد ( هنوز فصل 8 منتشر نشده است ) و میتوان گفت که این تغییر ، تغییری باب میل علاقه مندان پابجی موبایل ! است ! پس با ما همراه باشید تا این تغییر را به طور کامل برایتان توضیح دهم البته در پست های بعدی بیشتر درباره رویال پس 8 صحبت میکنیم …

معرفی تغییر

حتما برای خیلی از شماها پیش آمده است که پول ندارید تا بازی خود را رویال پس الیت و یا رویال پس الیت پلاس کنید ! خب پابجی موبایل به داد این دسته از افراد رسیده است تا این مشکل را حل کند .. البته هنوز این خبر شایعه می باشد ! ولی به احتمال 90 درصد این ویژگی در بازی پابجی موبایل دیده میشود ! خب این ویژگی چه جیزی میتواند باشد ؟ شما توسط این ویژگی به راحتی میتوانید به دوستانتان رویال پس الیت و یا رویال پس الیت پلاس هدیه دهید  ! بطور مثال شما 3600 عدد یوسی دارید .. و از این 3600 تا 1800 عدد را برای خودتان خرج کرده اید  ( خرید رویال پس الیت پلاس ) پس در نتیجه هنوز شما 1800 یوسی دیگر دارید پس میتوانید با این 1800 یوسی اکانت دوستتان هم الیت پلاس کنید ! ( البته دوستتان باید برای شما درخواست ارسال کند و شما با قبول کردن آن درخواست میتوانید اکانت دوستتان را رویال پس الیت و یا رویال پس الیت پلاس کنید ! )

خرید رویال پس الیت یا رویال پس الیت پلاس

اگر شماهم به رویال پس الیت و یا رویال پس الیت پلاس نیاز دارید به راحتی میتوانید به سایت OGEM.IR مراجعه کنید و برای اکانتتان یوسی بخرید و یا آن رویال الیت یا الیت پلاس کنید ، سایت OGEM.IR معتر ترین سایت در زمینه خرید یوسی پابجی موبایل میباشد ! این سایت با وجود پشتیبانی 24 ساعته توانسته است تا خریداران خود را راضی نگه دارد پس شماهم با خرید از سایت OGEM.IR خریدی لذت بخش را تجربه کنید  !

جمع بندی

در مجموع با اضافه شدن این امکان بسیاری از اکانت ها الیت یا الیت پلاس میشوند ! و این به نفع خود شرکت پابجی موبایل است ! و هم به نفع بازیکنان بازی پابجی موبایل . امیدوارم شما عزیزان از مطلب تغییری باب میل علاقه مندان پابجی موبایل !  نهایت استفاده را کرده باشید ..

منبع : OGEM.IR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *