تغییرات اپدیت 0.13.5 پابجی موبایل

سلام میکنم خدمت شما دوستان عزیز امروز قصد داریم تا تغییرات اپدیت 0.13.5 پابجی موبایل را به شما به طور کامل توضیح دهیم ..  خب دوستان شما باید در قدم اول به بازی خود مراجعه کنید و سپس بازی را آپدیت کنید تا این تغییرات را مشاهده کنید .. این آپدیت رو پابجی موبایل منتشر کرد تا فردا سیزن 8 را نمابش دهد ( امروز 25 تبر ماه میباشد ) البته همراه سیزن 8 هم جوایزی به کاربرات میدهد که در ادامه به طور کامل توضیح میدهم … سیزن 8 مانند سیزن های قبلی دارای جوایزی است که در سیزن 7 بود ( البته با امکاناتی فراتر ! ) خب بریم تغییرات اپدیت 0.13.5 پابجی موبایل رو توضیح دهیم ..

تغییرات اپدیت 0.13.5 پابجی موبایل

اضافه شدن تفنگ جدید PP-19 که به خشاب آن تیر 9mm میخورد و در مپ های ارانگل و ویکندی قرار دارد. از این پس شما در این اپدیت میتوانید کاستوم روم بازی مرگ (4v4) را در حالت TPP ایجاد کنید.

رویدادهای PMCO-themed که در اواخر ماه July می آیند. پس از اتمام رویداد، بازیکنان می توانند آهنگ PMCO جدید را با آلن واکر گوش فرا دهند و تم PMCO را برای منوی اصلی دریافت کنند.

گزینه High Frame Rate برای بعضی از دستگاه های قوی به حالت HDR اضافه شده است. آن را برای گرافیک بهتر با عمر باتری بالا فعال کنید. این را می توان در تنظیمات – گرافیک پیکربندی کرد. رفع برخی از باگ ها

اضافه شدن فصل هشتم به بازی که فردا فعال میشود ، در اپدیت جدید کاربران سیستم IOS می‌توانند در حین دانلود اپدیت برنامه را در پس زمینه قرار داده و تا تکمیل اپدیت برنامه را در پس زمینه قرار دهند تا کار های دیگر را انجام دهند

عکس تفنگ اضافه شده جدید ! : ( PP-19  )

این عکس تفنگی هست که در بازی اضافه شده ! به نسبت تفنگ خوبی هستش و میتونه خیلی کاربرد داشته باشه !

اضافه شدن ست جدید ب جعبه کلاسیک با افرایش ۵۰۰درصدی شانس? :

در این تصویر که مشاهده میکنید 5 عدد ست  هستش که با افزایش شانس 500 درصدی مواجه شده ! و این میتونه خیلی عالی باشه !

خب اینم که جعبه اقیانوس هستش شما میتوانید تنها با  20 عدد یووسی این جعبه را بخرید سپس آن را بازی کنید تا به طور رندوم به شما جایزه ای بدهد البته بهترین جایزه در این جعبه : چتر ، لیاس و اسکین اسلحه میباشد . مثلا میتوانید با 600 یوسی 30 عدد از این جعبه ها بخرید سپس آن را بازی کنید و شاید از این سه اسکین برایتان چیز خوبی درآمد .. راستی میتوانید به مراجعه به سایت : ogem.ir یوسی بخرید ..

و اضافه شدن دو عدد اسکین  رقص جدید به  فروشگاه بازی پابجی موبایل ?

اضافه شدن تخفیف ویژه لباس والکر به بخش فروشگاه به مدت محدود. ?

در این اپدیت شکل ظاهری رنک ها تغییر کرده است.

مشخصات اسلحه ی Bizon که در آپدیت جدید به بازی اضافه شده است!

خب دوستان امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشه ، راستی این تغییرات زمانی به بازی اضافه میشود که سیزن 8 در بازی فعال شده باشد !

راستی شما به راحتی میتوانید از طریق سایت Ogem.ir اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل و یا خرید رویال پس بکنید ..

منبع : Ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *