تاریخ انتشار رویال پس 9 در پابجی موبایل ، آپدیت 0.14.5 ، اسلحه جدید ، وسیله نقیله جدید !

PUBG Mobile Season 8 که خیلی زود تمام می شود و مثل همیشه خبر هایی در مورد PUBG Mobile Season 9 لو رفته  است. به روزرسانی جدید به معنای بسیاری از پوست های جدید ، ویژگی های جدید ، BUGS بیشتر و سایر چیزهای هیجان انگیز است که ما را برای کل فصل 9 سرگرم می کند. چند روز عقب تر  ما مقاله ای در مورد بروزرسانی PUBG Mobile 0.15.0 نوشتیم ، که گرفته شد از نسخه چینی PUBG Mobile استفاده کرده و ممکن است دیر یا زود راهی نسخه جهانی شود. اکنون ، بگذارید در مورد آپدیت 0.14.5 در پابجی موبایل صحبت کنیم. تمام این خبر ها  از PUBG Mobile Global Beta بوده و تأیید می شود که در به روز رسانی بعدی قرار دارد.

اخبار ، بروزرسانی 0.14.5

اخبار لو رفته  PUBG Mobile 0.14.5 به روزرسانی شامل MP5K SMG جدید ، Mini SUV Zima ، Snowbike و سایر ویژگی های مورد بحث در زیر است.

MP5K Submachine Gun (SMG) در بروززسانی 0.14.5 پابجی موبایل

MP5K Submachine Gun که قبلاً در PUBG PC داشتیم ، با بروزرسانی 0.14.5 برای PUBG Mobile منتشر می شود. MP5K فقط در نقشه Vikendi موجود خواهد بود و انتظار می رود جایگزین وکتور و SMG فعلی شود. هر دو اسلحه در مکانیسم شلیک کاملاً مشابه هستند ، اگرچه MP5K از تیر 9 میلی متر با آسیب بیشتر گلوله استفاده می کند ، اما با سرعت شلیک کمتری است .

MP5K تقریباً به کلیه امکانات موجود در PUBG Mobile مجهز است ، لیستی از آنها در زیر آورده شده است:

Zima Mini SUV

زیما تنها وسیله نقلیه دیگر ویكندی است كه در بروزرسانی 0.14.5 در PUBG Mobile وارد بازار خواهد شد. انتظار می رود جایگزین UAZ در ویکندی شود. حداکثر سرعت این وسیله نقلیه 115 کیلومتر در ساعت با ظرفیت 4 از جمله راننده خواهد بود. سرعت نسبتاً کندتر زیما باعث می شود آن را برای موقعیت های جنگی بیشتر انتخاب کنید.

دوچرخه برفی

سومین مورد جدید که با بروزرسانی 0.14.5 PUBG Mobile همراه خواهد بود ، دوچرخه خاص Vikendi نیز خواهد بود. با دوچرخه برفی جدید ، با موتور سیکلت معمولی خداحافظی کنید. حال شما می پرسید که نیاز به اتومبیل برفی جدید مانند وسیله نقلیه چیست ، بنابراین بدانید که این دوچرخه برفی جدید بسیار سریعتر خواهد شد و در صورت داشتن هیچ کس قادر به تعقیب شما نخواهد بود. اگرچه یکی از مهمترین اشکالات دوچرخه برفی این است که  به راحتی از بین می رود. بنابراین ، هنگام رانندگی با این برفی جدید باید مراقب باشید که گرفتار نشوید .

نمایش دوربین اسلحه از زاویه ای دیگر ! در پابجی موبایل !

نیازی به معرفی ندارد. این یکی از مهمترین امکانات PUBG Mobile بود. چندین بار در اخبار لو رفته نسخه های قبلی PUBG Mobile ظاهر شد اما هرگز آن را به بازی نرساند. این بار این خبر کاملاً امیدوارکننده به نظر می رسد و شانس ورود Canted Sight با بروزرسانی 0.14.5 به PUBG Mobile بسیار زیاد است.

اکنون ، صحبت از خود Canted Sight ، در تمام نقشه های موجود در PUBG Mobile در دسترس خواهد بود. می توان از آن با همه تفنگ های Assault ، DMR ، Snipers Bolt Action ، SMG ، Shotgun (S12K) و هر دو LMG (DP-28 و M249) استفاده کرد. این اساساً این امکانات را بر روی اسلحه اضافه می کند و همزمان امکان دیگری نیز مجهز است. این باعث می شود که در طی یک جنگ ، بین دو امکان  سریعتر جابجا شوید.

پشتیبانی هولوگرافیک برای پیستول های P92 و P1911

همراه و همدم در بازی پابجی موبایل !

خوب ، بنابراین ما مدتهاست که منتظر همراه هستیم اما آنها هرگز آن را به نسخه جهانی نرسانده اند. این بار با لو رفتن این تصویر امیدوارکننده به نظر می رسد. اگر اعتقاد بر این باشد ، همه پس از بروزرسانی از طریق صندوق پستی درون بازی ، یک همراه را پیدا می کنند. در کنار همراه ، برای تهیه غذای آن همراه ، غذا نیز دریافت خواهید کرد. این ممکن است مثل شما باشد که برای فعال نگه داشتن آن به همراه خود تغذیه کنید. ما فقط می توانیم صبر کنیم تا ببینیم که پس از بروزرسانی نهایی ، این همراه به بازی اضافه میشود ویا خیر …

به روز رسانی رویال پس فصل 9 

تمامی اسکرین های جدید جدید خودرو ، اسلحه پایان ، چتر نجات ، فریم های جدید و قاب های فصل 9 در زیر ذکر شده است. لطفاً توجه داشته باشید زیرا این موارد لو رفته اند ، بنابراین جزئیات زیادی در حال حاضر به جز تصاویر در دسترس نیست و به محض دریافت آنها ، به روز می شوند.

چتر سیزن 9 در رنک Ace 

عکس اسلحه Kar98 در سیزن 9 ( فول آپگرید )

عکس اسلجه Sks در سیزن 9 ( فول آپگرید )

عکس اسلحه M16A4 در سیزن 9 ( فول آپگرید )

عکس لباس RP 100 در سیزن 9 بازی پابجی موبایل

اخبار دقیق آپدیت 0.14.5 در پابجی موبایل

UMP9 به UMP45 تغییر نام خواهد داد زیرا دیگر از مهمات 9 میلی متری استفاده نخواهد کرد ، در عوض پس از بروزرسانی ، UMP45 از 0.45ACP استفاده خواهد کرد.
P92 Pistol جدا از دیدگاه Red dot از منظره هولوگرافی پشتیبانی می کند.
وکتور SMG دیگر از 0.45ACP استفاده نمی کند ، در عوض با تیر 9 میلی متر کار می کند. آسیب بردار نیز کاهش خواهد یافت و ظرفیت پیش فرض جدید این اسلحه 19 خواهد بود و با یک خشاب سریع تا 33 تیر افزایش می یابد.
سهام تاکتیکی که فقط با Vector و M416 قابل استفاده است هم اکنون می توانید با M16A4 و MK47 Mutant نیز برای ثبات بیشتر مورد استفاده قرار گیرید.
Snowbike و Zima به ترتیب موتور ویکی و UAZ را در ویکندی جایگزین می کنند.
صدمه تفنگ تک تیر انداز AWM افزایش یافته است. اکنون یک بدن با ضربات هر چیزی در زیر سطح جلیقه 3 می تواند به حذفی منجر شود.
در حالی که با هر SMG کار می کنید ، انیمیشن جدید به حالت FPP اضافه شده است.
حالت شدید سرما در ویکندی نیز ممکن است بعد از بروزرسانی 0.14.5 PUBG Mobile یک مورد باشد.

تاریخ بروزرسانی فصل جدید ( فصل 9 ) در بازی پابجی موبایل : 

به روز رسانی PUBG Mobile Season 9 یک روز پس از بروزرسانی 0.14.5 منتشر می شود. به روزرسانی PUBG Mobile 0.14.5 تمام ویژگی های جدید ، وسایل نقلیه و سایر مواردی را که قبلاً در بالا مورد بحث قرار گرفتیم اضافه می شود و در تاریخ 12 سپتامبر به پابجی موبایل عرضه می شود. هر نوع  اخباری که دوباره لو رفت در همین  مقاله اضافه می شود.

برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل و رویال پس پابجی موبایل  به این آدرس مراجعه کنید : www.Ogem.ir

امیدوارم از مقاله آپدیت 0.14.5 در پابجی موبایل نهایت استفاده را کرده باشید .

منبع : WwW.Ogem.iR

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *