بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

ما در اینجا بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل را به شما معرفی میکنیم.

بهترین تپانچه ها Pistols ، بهترین اسلحه های SMG، بهترین Shotgun، بهترین Assault Rifles ، بهترین اسلحه های تیرانداز melee weapons

اسلحه های مختلف زیادی در پابجی موبایل وجود دارند که سخت است خود را بخوبی با هر یک وفق دهیم و به استفاده از آنها عادت کنیم. شما فقط می توانید با تعداد محدودی سلاح در هر مسابقه تمرین کنید ، و هر یک از آنها ویژگی های خاص خود را برای استفاده نیز دارند.

خبر خوب این است که ما کار سخت را برای شما انجام داده ایم. در راهنمای ما برای بهترین سلاح های موجود در پابجی موبایل لیستی از تمام اسلحه های قدرتمند را خواهید دید ، واینکه چرا آنها در رتبه ی بالاتری از بقیه سلاح ها قرار دارند.

PUBG: Best Pistols

سلاح Skorpion

قطعاً بهترین تپانچه حال حاضر بازی است که قدرت ضربه ی خیلی زیادی دارد. در اصل این یک جی اس ام جیبی است که به لطف حالت شلیک خودکار کاملاً قابل اطمینان ، قادر است دشمنان را با فاصله زیاد هدف قرار دهد و کیل(Kill) بدست آورد.

تنها ایراد Skorpion عدم توانایی آن در پذیرش خشاب های سریع است. این باعث می شود زمان بارگذاری مجدد آن کمی طولانی تر از چیزی باشد که دوست داریم. ولی این سلاح می تواند جایگزین خوبی برای SMG باشد.

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

سلاح P18C

P18C یکی دیگر از تپانچه هایی است که می تواند گلوله ها را در حالت تمام اتوماتیک جاسازی کند. یعنی اینکه یک اسلحه ی رگباری است.این رگباری بودن باعث می شود که این اسلحه در ابتدای بازی که بازیکنان کمتر از زره بدن یا کلاه ایمنی استفاده می کنند ، باورنکردنی باشد.

مانند هر تپانچه ای که می توانید در بازی داشته باشید ، P18C در مسافت طولانی عالی نیست اما اگر بتوانید معایب آن را کنترل کنید ، این اسلحه ی کمری ثابت خواهد کرد که بهترین همراه شما در میدان نبرد است.

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

P1911

P1911 دور 0.45 میلیمتری دارد. در مقایسه با بسیاری از تپانچه های دیگر که از دورهای 9 میلیمتری استفاده می کنند ، قدرت متوقف کننده فوق العاده ای در فاصله نزدیک به شما می دهد. این اسلحه مناسب مبارزه با دشمنان از راه دور خواهد بود (همانطور که انتظار دارید).

PUBG: Best Submachine Guns (SMG)

Vector

سلاح Vector خوبی های زیادی دارد. این اسلحه دارای یک محدوده ی بسیار قوی آتش است که قادر است تنها در عرض چند ثانیه از درون دشمن رد شود و او را بکشد. کنترل آن در هنگام نگه داشتن ماشه نیز بسیار ساده است. حتی قسمت فلزی آن نیز بسیار خوش دست است! ولی باز هم با تمام خوبی هایش یک عیب کوچک دارد آن هم این است که خشاب 13 تایی دارد و اگر بر روی یک دشمن قفل کند خیلی سریع خالی از تیر می شود.

خوشبختانه این یک اسلحه دستی است که می توانید هرطور که می خواهید از آن استفاده کنید ، بنابراین اولویت را با آن بگذارید, قلقش را یادبگیرید تا آن را به یک سلاح واقعاً وحشتناک تبدیل کنید. این بسیار خوب است که ما از آن بیش از یک سلاح در فاصله نزدیک استفاده کنیم.

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

UMP9

UMP9 سلاح یا اسلحه ای که برای فواصل نزدیک استفاده می شود و اگر اسکوپ 4 و اسکوپ 6 با آن بکار برید, می توانید از آن برای فواصل دور هم استفاده کنید. خشاب این اسلحه 30 تایی است ولی می توانید برای آن خشاب 40 تایی هم استفاده کنید. اسلحه ای بسیار نرم و خوش دست و روان است ولی Damage آن یا همان میزان آسیبی که میزند کم است. فقط به این دلیل که این اسلحه را همیشه خواهید دید ، به این معنی نیست که بد است. این اسلحه به اندازه کافی قابل اعتماد است.

PUBG: Best Shotguns

S686

S686 یک شات گان 2 لول است. شما باید پس از هر دو بار شلیک بارگیری مجدد کنید ، اما S686 ویران کننده ترین سلاح ها است. S686 یک اسلحه برای فواصل نزدیک است ولی با گذاشتن خفه کن روی آن می توانید فواصل دور را نیز هدف قرار دهید. با فشار دادن ماشه دو بار پشت سر هم ، هر دو گلوله را فوراً خارج میکند و Damage زیادی میزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *