بهترین اسلحه های پابجی موبایل

بهترین اسلحه های پابجی موبایل

بهترین اسلحه های حمله ای پابجی موبایل

G36C

در بازی پابجی موبایل با جایگزینی SCAR-L در ویکندی ، G36C بسیاری از آمارهای مشابه را به اشتراک می گذارد ، اما سرعت آتش سوزی بیشتری دارد. این باعث می شود یک تیرانداز کوتاه و میان رده ی درخشان باشد ، زیرا اگر خوب شلیک کنید، می توانید سریع دشمنان را از پا در بیاورید.
از جمله ایرادهای این اسلحه طول کشیدن مدت زمان ریلود یا همان پر کردن خشاب است و همچنین ضربه شدیدی که رو به عقب وارد می کند،اما اسلحه ای است که می توانید روی آن حساب کنید.

بهترین اسلحه های پابجی موبایل
G36C

بریل M762

این اسلحه در ظاهر با AKM ، ویژگی های مشابهی دارد اما سرعت آتش سوزی بسیار سریع تری دارد. این بدان معنی است که هنگام شلیک باید مراقب لگد اسلحه نیزباشید ،فقط دشمن را آگاهانه به سمت خود بکشید سپس او را به راحتی با این اسلحه در چند ثانیه بکشید.

ما می خواهیم بگوییم که بریل به دلیل سرعت زیاد در شلیک در دامنه کوتاه تا میانه بهتر است.لگد این اسلحه آنقدر زیاد است که به سختی برای فواصل دور می توان آنرا کنترل کرد پس بهتر است برای فواصل دورتر از AR دیگری استفاده کنید.

بهترین اسلحه های پابجی موبایل
بریل M762

M416

M416 تقریباً همه اسلحه های Assault را به راحتی مغلوب می کند ، صدمات مناسبی وارد می کند و می توانید ابزار و وسایل زیادی را به آن اضافه کنید مانند خفه کن یا قنداق.
در حالت بدون اصلاح ، SCAR-L تقریباً برابر M416 است ، امادر حالت اصلاح شده یا همان اضافه شدن همه ابزار مورد نیاز به اسلحه از نظر میزان آسیب در ثانیه (DPS) ، پایداری و لگد نزدن و سرعت تیراندازی در صدر قرار دارد.
در کل این یک اسلحه درخشان است که به راحتی کار را تمام می کند صرف نظر از شرایطی که در آن قرار گرفته اید.

بهترین اسلحه های پابجی موبایل
M416

Groza

یک اسلحه نادر که فقط در دراپ ها یافت می شود ، به Groza به عنوان یک AKM Assault Rifle نگاه کنید که با سرعت یک SMG ترکیب شده است. این امر باعث می شود تا حدی قدرتمند ترین Assault Rifle در بازی باشد، فرض کنید که شما در محدوده هدف خود قرار دارید و یا حتی از هدف دور هستید این اسلحه می تواند به راحتی برای شما یک نبرد را آغاز کند.
نقص های واضح دیگری در مورد Groza وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید ، زمان طولانی بارگیری مجدد آن در مدت زمان 3 ثانیه (بدون خشاب Quickdraw).

بهترین اسلحه های پابجی موبایل
Groza

QBZ95

تقریباً از هر جنبه QBZ95 در برابر M416کم می آورد. با این حال
، وقتی که نوبت به کنترل کردن می رسد، QBZ در برابر M416 پیروز می شود. این اسلحه یک الگوی ریلود کردن دارد که استفاده از آن را هنگام اسپری کردن یا همان رگبار کردن و همینطور تک تیر زدن بسیار آسان تر می کند ،این حرف به این معنی است که این سلاح مناسب برای کسانی است که به دقت و سهولت در استفاده از اسلحه هایی با آسیب بالا اهمیت می دهند.

اگرچه QBZ95 به اندازه همتایان خود قدرتمند نیست ، ولی مطمئناً یکی از ساده ترین تفنگ های حمله برای کنترل است. این اسلحه را دور نیاندازید واز دست ندهید!

بهترین اسلحه های پابجی موبایل
QBZ95

بهترین اسلحه های اسنایپر پابجی

AWM

پرقدرت ترین تک تیرانداز ضد پیچ درPUBG,AWM است. این توانایی را دارد که قبل از اینکه دشمنان پلک بزند آنها را نابود کند، یک اسلحه نادر است که فقط در دراپ (Drop) یافت می شود . به عبارت ساده ، این سلاح یک هیولای مطلق است. به هر کسی ضربه بزنید ، مهم نیست که آنها کلاه سطح 3 را به سر دارند یا نه ، آنها خواهند مرد. همچنین با دو شلیک به بدن فرد مورد نظر خواهد مرد.

معمولاً با AWM یک Scope 8xبرای تسلط بیشتر بر برد طولانی در جعبه دریافت خواهید کرد.
همچنین به اندازه کافی انعطاف پذیر برای پشتیبانی از سایر برد های برد کوتاه است و دارای سرعت گلوله ای مانند موشک است که تقریباً بدون قطره گلوله است. حتی به نظر باورنکردنی است ، با رونق گوشتی که با هر گلوله ای طنین انداز می شود.

AWM
AWM

ضعف اصلی AWM ، عملکرد bolt actionآناست،یعنی برایبارگیریمجددبیندو شلیک متوالی آن،زمانلازماست. علاوهبراین،فقط20 گلوله داردو این مهمات در هیچ جای بازی به جز Drop پیدا نمی شوند.

KAR98K

KAR98K یک نسخه ازAWM است ، یک اسلحه تک تیرانداز عالی است. یک Bolt action است ، به این معنی که سرعت شلیک آن بسیار کند است اما این کار را با دقت عالی در برد طولانی جبران می کند.

KAR98K
KAR98K

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *