بهترین اسلحه های بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile تعداد زیادی اسلحه در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا باهم به مبارزه بپردازند . می توانید برای موقعیت های مختلف سلاح متفاوتی انتخاب کنید یا به یک اسلحه بچسبید و به آن مسلط شوید . با این وجود ، برخی از اسلحه ها وجود دارند که نسبت به بقیه بسیار قوی تر و عالی تر هستند . بنابراین ، در اینجا بهترین اسلحه های موجود در بازی پابجی موبایل را برای شما عزیزان معرفی میکنیم :

Groza :

اگر درست استفاده شود ، گروزا یکی از بهترین اسلحه ها است. اسلحه گروزا  می تواند مسیر یک بازی را به تنهایی تغییر دهد. این اسلحه از گلوله 7.62 استفاده می کند و منحصر به Airdrops است. این اسلحه را تنها افرادی میتوانند خوب کنترل کنند که در بازی اکثرا از اسلحه کلاش استفاده میکنند ! اگر بتوانید این اسلجه مرگبار را کنترل کنید ، میتواند به عنوان بهترین اسلحه شناخته شود .!

AWM

AWM تنها اسلحه در بازی است که می تواند یک بازیکن با کلاه سطح 3 را با یک هدفون از بین ببرد. AWM بیشترین صدمه را از هر اسلحه در بازی دارد. این اسلحه اسنایپر تنها در  Airdrop میتوانید آن را پیدا کنید ، با این حال همیشه مراقب آن باشید. این گلوله از گلوله های مگنوم خود استفاده می کند که مخصوص Airdrops نیز هست.

M24

شبیه AWM ، این جانور دیگری از اسلحه اسنایپر است . این اسلحه می تواند هر کسی را با کلاه (تا افرادی که کلاه ایمنی سطح 2 دارند) به قتل برساند. با این وجود بهترین چیز این است که اسلحه را می توان در سراسر نقشه یافت. این گلوله از 7.62 گلوله اولیه استفاده می کند که پیدا کردن آنها نیز آسان است.

SKS

به دلیل اینکه کنترل sks خیلی سخت است ، بسیاری از مردم از این اسلحه دور می شوند. آسیب آن بین AR و SR است و از آن نیز می توان به بازپس گیری بالایی اشاره کرد. با این حال ، اگر در کنترل ركل ها خوب هستید ، می توانید SKS را به عنوان اسلحه اصلی خود حمل كنید. این اسلحه هم از گلوله های استاندارد 7.62 استفاده می کند.سلام

M416

این اسلحه همه کاره یکی از موارد برتر در بازی است. این عمدتا به دلیل مناسب بودن آن در هر بخش است.  برای مبتدیان بسیار پایدار و مناسب است. این اسلحه از گلوله های استاندارد 5.56 استفاده می کند. و معمولا پیدا کردن صدا خفه کن برای این اسلحه کار راحتی میباشد ، در مجموع بیشتر پلیر ها از این اسلحه استفاده میکنند .

AKM

AKM دارای لگد بسیاری  است اما بیشترین صدمات را از هر نوع Riffle غیر Airdrop Assault دارد. این اسلحه از 7.62 گلوله استفاده می کند و می تواند دشمنان را در یک ثانیه خرد کند. شلیک از فاصله نزدیک بسیار مؤثر است و مهمتر از همه ، به راحتی در اطراف نقشه در دسترس است.

امیدوارم از مقاله بهترین اسلحه های بازی پابجی موبایل نهایت استفاده را کرده باشید .

خرید ویژه یوسی بازی پابجی موبایل

منبع : WwW.Ogem.iR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *