با پابجی موبایل بیشتر آشنا شوید 3

mahdi0055
بازدید
12 , ژوئن , 2019

در قسمت اول این مطلب  ( این جا بخوانید) با هم خواندیم که پابجی چطور ساخته شد و چطور جایش را در دنیای بازی‌های موبایلی  باز کرد. در مطالب بعد از آن، ترفندهای بازی پابجی را مرحله به مرحله با هم یاد می‏گیریم، اگر می‎‌خواهید چند نکته در مورد شروع بازی پابجی روی موبایل یاد بگیرید به مطلب دوم این سری مراجعه کنید. در مرحله فرود یا شروع بازی، همه چیز برای تمام بازیکنان تقریبا یکسان است اما بعد از آن مراحل و موفقیت یا شکست شما در بازی به تکنیک‌ها و استایل شخصی بازی خودتان بستگی دارد. مثلا در انتخاب اسلحه، هر کسی با توجه به سبک بازی‌اش یک نوع اسلحه را برمی‏دارد (البته در مطلب قبل گفتیم که وقت فرود آمدن به عنوان اولین کار، تمام اسلحه‎ها را بردارید و بعد از بینشان انتخاب کنید). بعضی‎ها با شاتگان راحت هستند و بعضی‏ها اسلحه‌های کوچک‌تر را می‌پسندند اما شاتگان برای درگیری نزدیک بهتر است.

در بازی پابجی فاصله پردازش اشیا با عبارت Draw Distance معین می‎شود و در نسخه موبایل بازی، این ویژگی خیلی قوی است. وقتی اشیا را تا فاصله دور می‌بینید می‌توانید با استفاده از اسلحه‏های دوربرد و دوربین‌‌دار دشمنانتان را زودتر ببینید و زودتر از شرشان خلاص شوید. مخصوصا وقتی فرصت زیادی برای زنده ماندن ندارید.

نکته‌ای که در این میان باید به آن توجه کنید این است که صفحه لمسی گوشی، فقط وقتی برای بازی مفید خواهد بود که بخواهید چیزی شبیه کندی کراش را بازی کنید و در بازی‌های سرعتی که یک ثانیه می‌تواند سرنوشتشان را عوض کند، اصلا مناسب نیست. ولی خوشبختانه در پابجی کلیدهای خودکاری وجود دارد، در این مطلب (شماره 4) این کلیدهای خودکار را بشناسید.

من mahdi0055 نویسنده این مقاله هستم.

دیدگاه ها

مطالب مرتبط

از طرح های تخفیفی ما با خبر شوید...