با پابجی موبایل بیشتر آشنا شوید ۱

mahdi0055
103 بازدید
۱۹ , خرداد , ۱۳۹۸

برای بررسی سابقه بازی‌های سبک اکشن و بقا روی کامپیوتر، باید حدود بیست سال به عقب برگردیم و به اولین نسخه‌های نید فور اسپید و هیتمن برسیم که با گرافیک ابتدایی و گیم پلی خیلی خیلی ساده‌شان حسابی هم طرفدار داشتند. اما بعد از ظهور کنسول‌های بازی خانگی، دنیای بازی بزرگ و گسترده شد. (برای خرید uc پابجی این جا کلیک کنید.)

یکی از بازی‌های خیلی جدید که یکی دو سالی بیشتر نیست بیرون داده شده، پابجی یا Player unknown battle ground است که علاوه بر کنسول، روی موبایل روی سیستم عامل‌های ios و اندروید هم اجرا می‌شود.

این بازی حدود دو ماه است که در ایران عرضه شده و در آن درست مثل نسخه کنسول، هدف شما زنده ماندن در یک نقشه هشت در هشت کیلومتر است. زنده ماندن شما در این بازی بستگی به امتیازهایی دارد که می‌گیرید، این امیتازها را از طریق بازی و کشتن افراد یا خرید پول پابجی به دست خواهید آورد. (برای خرید uc پابجی این جا کلیک کنید). برای نصب بازی پابجی روی اندروید باید:

  • ابتدا فایل نصبی را از گوگل پلی یا وب‌سایت‌های معتبر دانلود و نصب کنید.
  • فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. پوشه یtencent.ig را در مسیر Android/obb حافظه داخلی قرار بدهید.
  • بازی را آنلاین اجرا کنید.

می‌شود گفت که پابجی موبایل را باید با استراتژی جلو ببرید. ممکن است وقت نصب، خیلی آسان بتوانید بازی را شروع کنید و پلیرهای زیادی را بکشید اما همه چیز رفته‌رفته سخت‌تر می‌شود و ممکن است به چیت یا خرید پول پابجی نیاز پیدا کنید.

 

برای خرید uc پابجی این جا کلیک کنید.

من mahdi0055 نویسنده این مقاله هستم.

دیدگاه ها

مطالب مرتبط

از طرح های تخفیفی ما با خبر شوید...