با آپدیت جدید پابجی٬ پیشرفته‌ترین سلاح‌ها و تاکتیک‌ها به کنسول‌ها خواهند آمد

آپدیت بعدی بازی پابجی یا PlayerUnknown’s Battlegrounds  که طبق گفته وب سایت کمیک بوک به زودی برای پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس منتشر می‌شود٬ آپدیت خیلی بزرگی خواهد بود و به کسانی که روی کنسول پابجی را بازی می‌کنند قابلیت‌هایی را خواهد داد که خیلی وقت است در اختیار بازیکنان کامپیوتری قرار داشده شده. مارکرها (نشانگرها)ی تاکتیکی و تسلطی بیشتر از همیشه روی اسلحه‌ها جز چیزهایی هستند که بیست و هفتم ماه ژوئن در قالب یک آپدیت به بازیکنان کنسول هدیه داده می‌شوند. روت متعادل‌تر٬ تم‌های کنترلی جدید و توانایی تجهیز اتوماتیک اسلحه‌ها از دیگر قابلیت‌های این آپدیت جدید هستند.

اگر روی پلتفرم کامپیوتر پابجی بازی می‌کنید احتمالا تسلط روی اسلحه را در کنار قابلیت‌های دیگری مثل سرعت خودکار یا خرید پول پابجی مدت‌هاست دارید٬ نشانگرهای تاکتیکی اما مدتی بعد وقتی وایکندی برای اولین بار تنظیم شد٬ اضافه شدند. این نشانگرها در واقع یک نوع قابلیت اربتاطی هستند که به شما اجازه می‌دهند بدون نیاز به میکروفون نیازها٬ نگرانی‌ها و مقاصد بعدی‌تان را با صدا بیان کنید.

سازندگان بازی پابجی (بالاخره!) فهمیدند که وقتی با خودتان چندین آیتم را حمل می‌کنید٬ تحمل و مدیریت همه آن‌ها با کنترل‌گر می‌تواند سخت باشد و بازیکنان گاهی به خاطر نبود زمان برای برداشتن همه وسایل٬ نبردهایشان را به تاخیر می‌اندازند. قابلیت تجهیز خودکار برای همین به بازی اضافه شد تا زمان بارگیری تجهیزات را کم و بهینه کند٬ وقتی زمان کمی را به دنبال بارگیری تجهیزات می‌گذرانید یعنی زمان خیلی زیادی برای نبرد خواهید داشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *