دریافت UC 300، 3 کوپن جعبه کلاسیک و یک لباس دائمی به ارزش 1000 UC به صورت رایگان در بازی PUBG موبایل

بازی PUBG موبایل

دریافت UC 300، 3 کوپن جعبه کلاسیک و یک لباس دائمی به ارزش UC 1000به صورت رایگان در بازی PUBG موبایل

بسیاری از ترفندهای PUBG موبایل در دسترس هستند اما هیچکدام از این ترفندها به اندازه روشی نیست که من می خواهم با شما به اشتراک بگذارم. در این ترفند PUBG موبایل هر شخص می تواند یک لباس زیبا و جذاب داشته باشد که از نظر زیبایی ظاهری برای کارکتر مرد هم به اندازه ی کارکتر زن زیبایی دارد. جدا از آن شما 3 کوپه جعبه کلاسیک دریافت خواهید کرد که با استفاده از آنها می توانید یک دست از وسایل هیجان انگیز را از بخش کلاسیک جعبه دریافت کنید و UC 300 به صورت رایگان.

هیجان انگیز نیست ! دقیقا هون پیشنهادی بود که توی PUBG موبایل منتظرش بودیم.

در این پیشنهاد ، “مجموعه رقصنده کشنده” به ارزش UC 1000 را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین توجه داشته باشید که در این قسمت PUBG موبایل هیچ ترفند PUBG Mobile VPN نیست و برای استفاده از این پیشنهاد نیازی به VPN نیست. هرکسی که در هر نقطه از جهان زندگی کند می تواند تمام جوایز فوق را به صورت رایگان دریافت کند.

بازی PUBG موبایل

دریافت UC 300، 3 کوپن جعبه کلاسیک و یک لباس دائمی به ارزش 1000 UC در بازی PUBG موبایل

مراحل دریافت UC 300، 3 کوپن جعبه کلاسیک و یک لباس دائمی به ارزش UC 1000 به صورت رایگان در بازی PUBG موبایل

مرحله ی اول:

وارد بازی PUBG موبایل شوید و به خاطر داشته باشید برای این ترفند به هیچ وجه از VPN استفاده نکنید.

مرحله ی دوم:

در این مرحله از بازی PUNG موبایل با کلیک روی نماد هدیه کوچک موجود در گوشه پایین سمت راست صفحه ، به بخش رویدادها بروید.

مرحله ی سوم:

اکنون در این مرحله از بازی PUBG موبایل به بخش رویداد با موضوع ( Themed Event) بروید که از نوار بالای آن قابل دسترسی است.

مرحله ی چهارم:

شما در این مرحله از بازی PUBG موبایل هنگامی که در بخش رویداد با موضوع (Themed Event) هستید ، گزینه (Rebate 220٪) و پاداش (Rewards) را جستجو کنید و بر روی آن کلیک کنید.

مرحله ی پنجم:

اکنون گزینه ای برای خرید (Deadly Dancer Set) یعنی همان ” مجموعه رقصنده کشنده ” به میزان UC 300وجود دارد ، روی خرید کلیک کنید. پس از خرید لباس فقط در اینصورت واجد شرایط دریافت پیشنهاد خواهید بود.

مرحله ی ششم:

و اما در مرحله ی آخر ترفند بازی PUBG موبایل شما می توانید به گزینه Rewards” Rebate & 220٪ ” برگردید و تمام UC ها را به همراه کوپن های جعبه های کلاسیک (Classic Crate) در تاریخ های مشخص جمع آوری کنید.

بیاد داشته باشید که در این تاریخ های معین شده باید برای جمع آوری پیشنهادات داده شده اقدام کنید.

تاریخ ها عبارتند از (4 تا 11 اکتبر برای جمع آوری رایگان UC 100+ کوپن جعبه جعبه کلاسیک) ، (11 تا 18 اکتبر برای جمع آوری رایگان UC 100+ کوپن جعبه کلاسیک) ، (18 تا 25 اکتبر برای جمع آوری UC 100+ کوپن جعبه کلاسیک رایگان).

بازی PUBG موبایل

مراحل دریافت 300UC، 3 کوپن جعبه کلاسیک و یک لباس دائمی به ارزش 1000UC در PUBG موبایل

بنابراین ، این ها مراحل PUBG Mobile Trick بودند که با استفاده از آن ها می توانید از این رویداد بهره مند شوید و از لباس به ارزش UC 1000 به صورت رایگان استفاده کنید.

PUBG موبایل

نکته:

من به همه توصیه می کنم که از این پیشنهاد PUBG موبایل استفاده کنند و UC 300 خود را در اینجا سرمایه گذاری کنند ، زیرا هیچ چیزی را از دست نمی دهید ، ولی یک لباس به ارزش UC 1000 به صورت رایگان دریافت می کنید.

حتی اگر لباس را دوست نداشته باشید ، می توانید به “Collector Title ” با امتیازات موفقیت نزدیک شوید.

لازم به ذکر است که مطلع باشید, این یک پیشنهاد دائمی از طرف بازی PUBG موبایل نیست و محدودیت زمانی برای آن وجود دارد.

همچنین ، حتما از این ترفندPUBG موبایل قبل از 11 اکتبر استفاده کنید تا UC 300را به صورت رایگان دریافت کنید. اگر قبل از 11 اکتبر از این پیشنهاد استفاده نکنید, UC 100 رایگان را که باید بین 4 تا 11 اکتبر جمع آوری شود ، دریافت نخواهید کرد ، بلکه فقط UC 200 باقی مانده را در تاریخ های گفته شده فوق دریافت خواهید کرد.

بنابراین برای به حداکثر رساندن سود خود و اینکه با ضرر و زیان زیادی مواجهه نشوید لازم است از طریق مجموعه رقصنده ی کشنده اقدام کنید و در اسرع وقت آن را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *