اینستاگرام ریحانه پارسا همراه با تصاویر

mahdi0055
275 بازدید
۱۹ , اردیبهشت , ۱۳۹۸

ریحانه پارسا یکی از بهترین و محبوب ترین بازیگران خانم در ایران می باشد . ایشان بیشتر در زمینه فیلم و سریال کار میکنند و پرمخاطب ترین سریالی که ایشان بازی کرده اند ، سریال پدر می باشد . ریحانه پارسا متولد سال ۱۳۷۷ در تهران میباشد و بیست سال سن دارد . دانش آموخته رشته نمایش و با مدرک دیپلم از هنرستان سوره میباشد . ریحانه پارسا به جز بازیگری در عکاسی هم فعالیت تخصصی دارد و او می گوید من در زندگی همیشه بلند پرواز بودم و در رویا هایم زندگی میکردم . پیج اینستاگرام ریحانه پارسا فیک و جعلی میباشد و این پیج ها توسط ایشان مدیریت نمیشود

شروع بازیگری

حضور او در تلویزیون با بازی در سریال پدر شروع شد . که این سریال در عید سال ۱۳۹۷ پخش شد و به سریالی پرطرفدار تبدیل گشت ! وی در این سریال یکی از نقش های اصلی خانم را به نام لیلا ایفا میکرد . وی میگفت که بازی در این سریال یکی از آرزو هایش بوده است و او به یکی از صد ها رویایش رسیده است . و برای همیشه خداوند منان را شکر میکند . که او را در این درجه از بازیگری قرار داده است .

چگونگی انتخاب ریحانه پارسا برای بازی در سریال پدر

او میگوید من در بین ۲۵۰ نفر از افرادی که برای بازی در سریال پدر تست داده بودند حضور داشتم و به خودم امیدوارم بودم که من تنها فردی باشم که از بین این ۲۵۰ نفر انتخاب می شود . او میگوید من برای رسیدن به این سطح از بازیگری تمام تلاش خود را کردم . ریحانه پارسا میگوید از بین این ۲۵۰ نفر خدا رو شکر من را انتخاب کردند و همیشه خدا را شکر میکنم که توانایی های من به چشم آقا توفیقی خورد و او مرا برای بازی در این سریال انتخاب کرد .

ازدواج و همسر 

ریحانه پارسا در ۱۳ فروردین ۹۸ در ۲۱ سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را اعلام کرد اما کمتر از ۲۴ ساعت اعلام کردند این خبر دروغ سیزده بود ! و او در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که من نمیدانم برای چه میخواهند مرا زمین بزنند اما هرچه است خداوند مرا کمک می کند. و اون همچنان بدون همسر و مجرد می باشد .

ریحانه پارسا از بازیگری در سریال پرطرفدار پدر میگوید :

در سال‌هایی که مشغول تحصیل بودم، همیشه دوست داشتم با نقشی وارد فضای حرفه‌ای شوم که چالش داشته باشد تا بتوانم در آن جایی که می‌توانم خودم را نشان بدهم. البته یک نگرانی هم داشتم که نکند با کار قبلی آقای عنقا یعنی «تنهایی لیلا» و لیلای آن سریال مقایسه شوم.

اینستاگرام ریحانه پارسا

ریحانه پارسا فعلا در هیچ یک از شبکه های اجتماعی پیج و یا کانالی ندارد و هر پیج یا کانالی که در مورد ریحانه پارسا فعالیت می کند کانال های جعلی و فیک میباشد .

جمع بندی

در مجموع ریحانه پارسا توانست با سریال پدر خود را به بهترین بازیگر خانم ایران تبدیل کند . و سریال پدر حرفه ترین سریال بازی شده توسط او می باشد .

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و شما از این مقاله نهایت استفاده را کرده باشید

منبع  : ogem.ir 

من mahdi0055 نویسنده این مقاله هستم.

دیدگاه ها

مطالب مرتبط

از طرح های تخفیفی ما با خبر شوید...