ایندکس مطلب در چند دقیقه

اگر شما مدیری سایتی هستید حتما معنی ایندکس را میدانید و با آن آشناینت کامل دارید ، ما میخواهیم در این آموزش به شما یاد دهیم که چطور مطلب خود را در چند دقیقه ایندکس کنید !! و با آن مطلب در نتایج گوگل در چندین دقیقه ظاهر شوید !! و یا اینکه اگر عنوان مطلب جدید میباشد برای گوگل با ایندکس آن تنها در پنج دقیقه لینک اول گوگل را از آن خود کنید . پس با ما با آموزش ایندکس مطالب در چند دقیقه همراه باشید ……

ایندکس به چه معنا میباشد ؟

ایندکس ( index ) یعنی اینکه سایت شما پس از انتشار یک مطلب در نتایج گوگل ظاهر شود . به طور مثال : مثلا من یک پست با عنوان دربیل های جدید مسی در سایت خودم منتشر کرده ام و گوگل ربات های خودم را برای سایت من ارسال میکند و ربات میبیند و پست جدید گذاشته ام پس در نتیجه آن را در جستجو های گوگل قرار میدهد البته ما در این آموزش قصد داریم تا خودمان ربات های گوگل را خبر کنیم ! تا مطلب سایت در چند دقیقه ایندکس شود !

این آموزش دقیقا چه چیزی را میخواهد به ما آموزش دهد ؟

ما در این آموزش قصد داریم تا مطالب سایت شما را در چند دقیقه ایندکس کنیم ! یعنی به جای اینکه گوگل بیاید سایت ما را چک کند و بعد از چند روز آن را در گوگل ایندکس کند ما با این آموزش میتوانیم گوگل را صدا بزنیم ( در خواست بدهیم ) و مطلب ما بعد از چند دقیقه در گوگل ایندکس شود !

آیا ایندکس برای سئو سایت ما تاثیر دارد ؟

بله زمانی که سایت شما در گوگل ایندکس می شود ، در صورتی که محتوا از خودتان باشد ( تولید محتوا ) گوگل آن را در نتیجه اول جستجو قرار میدهد . پس در نتیجه سئو سایت شما بهتر میشود اگر مطلب شما واقعا ارزش داشته باشد در نزد گوگل شما میتوانید به راحتی از آن مطلب ورودی گوگل بگیرید در نتیجه سئو سایت شما افزایش چشم گیری میکند . و این کار به سایت شما اعتبار میبخشد .

آموزش ایندکس مطلب در چند دقیقه

در قدم اول شما باید آدرس مطلبی را که میخواهید ایندکس کنید را کپی فرمایید :

سپس در گوگل این متن را وارد کنید و وارد سایت google search console شوید .

سپس روی start now کلیک کنید :

اینم از آموزش ایندکس مطلب در چند دقیقه امیدوارم از این آموزش نهایت بهره را برده باشید .

منبع : ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *