از سازندگان پابجی بیشتر بدانید 2

در مطلب قبلی، خیلی کوتاه در مورد برندی گرین سازنده بازی آنلاین پابجی خواندیم، یک بازی اکشن که در آن باید زنده بمانید و برنده شوید، زنده ماندن هم فقط با جمع کردن امتیاز، مقاومت، خرید پول پابجی یا خرید UC پابجی ممکن است.

در ماه مارس 2019 یعنی همین دو ماه پیش، گرین اعلام کرد که می‌خواهد دیگر رهبر تیم طراحی بازی نباشد و استعفا بدهد. او گفت که باور دارد تیم این پروژه، خودشان می‌توانند بازی را در جهت مورد نظرش پیش ببرند. تا سوک ژانگ، آرت دیرکتور بازی جایگزین او خواهد شد.

گرین بعد از پنج سال کار روی بازی، تصمیم گرفت نقشش را در تیم عوض کند و در مصاحبه‌ بعد از استعفایش گفت: “این، یک مسیر فوق‌العاده بوده و بازی ما حالا به قله‌هایی رسیده که فکرش را هم نمی‌کردم. رویای من به واقعیت پیوسته و حالا هرچقدر از بازیکنان و طرفداران و تیم شرکت پابجی تشکر کنم کم است. ” او حالا به بخش جدیدی منتقل میشود و از پابجی کره در سئول، به پابجی آمستردام می‌رود تا یک تیم جدید بسازد. این “بازیکن ناشناس”، حالا می‌گوید که نقش جدیدش در این کمپانی در بخش “توسعه و تحقیق بازی” خواهد بود.

استودیو کره‌ای صاحب بازی، بازی‌های چندبازیکنه یا MMOهای دیگری را هم طراحی کرده. اما طراحی یک بازی خیلی موفق که در سطحی جهانی پخش شود و حتی کسب و کارهای زیادی را برای فروش یا خرید پول پابجی راه بیناندازد، کار هر کسی نبود. این کار شاید فقط از یک عکاس، طراحِ نسبتا دیوانه برمی‎‌آمد که عاشق انداختن بازیکن‌ها در زمین نبرد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *