از سازندگان پابجی بیشتر بدانید 1

برندن گرین، مردی بود که در اینترنت و بین گیمرها به اسم playeronline یا بازیکن ناشناس شناخته می‌شد. او پیش از این دو بازی ARMA2 و DayZ را هم طراحی کرده بود. او که در ایرلند به دنیا آمده و چند سالی هم در برزیل به عنوان یک عکاس فعالیت کرده، بعد از چند سال عکاسی وارد دنیای طراحی گرافیک و وب شد و شروع به طراحی بازی کرد. در حین طراحی نسخه پیشرفته بازی DayZ بود که به نظرش آمد بازی‌هایی که چند بازیکن در آن‌ها شلیک می‌کنند خیلی تکراری و خسته‌کننده هستند. او می‌خواست چیزی بسازد که حدس زدن و برنده شدن در آن برای مخاطب‌ چالشی باشد.

او طراحی و توسعه اولیه بازی پابجی را در سال 2016 شروع کرد و اعلام کرد که بازی‌اش تا یک سال دیگر آماده خواهد بود. 35 نفر دولوپر شروع به کار روی بازی کردند و تعدادشان در سال بعد، دو برابر شد. با رونمایی و اقبال خیلی زیاد کاربران نسبت به بازی، در سال 2017 شرکت بلوهول (صاحب بازی) اسمش را عوض کرد و Player unknown battelgrounds نامید.

در بازی آنلاین پابچی (که برای بازی کردنش باید به اینترنت وصل باشید)، شما در واقع مامور هستید که بیشتر از همه زنده بمانید. بعضی از آپدیت‌های بازی فقط با خرید uc پابجی برای شما باز می‌شوند (برای خرید پول پابجی اینجا کلیک کنید). در نسخه موبایل، شما و بقیه پلیرها در یک میدان نبرد هستید و سلاح‌ها و ابزارهای مختلفی هم در اختیارتان است (که با بالا بردن امتیاز یا خرید پول پابجی می‌توانید تهیه‌شان کنید). آخرین نفری که زنده از این میدان بیرون بیاید برنده بازی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *