از ترجمه رویال پس تا اضافه شدن پرنده به بازی و باگ های دردسرساز

سلام میکنم خدمت شما عزیزان امروز با مقاله از ترجمه رویال پس تا اضافه شدن پرنده به بازی و باگ های دردسرساز همراه شما عزیزان هستیم این مطلب برای بروزرسانی جدید بازی پابجی موبایل منتشر شده است . پس با دقت این مقاله بخوانید .

❌ ترجمه رویال پس هفته اول فصل هفتم:

?1_دوبار مقام سوم را همراه دوستانتان در مود کلاسیک به دست اورید.

?2_در مود کلاسیک دو دشمن را در ۳۰۰ ثانیه اول فرود بکشید.

?3_سه دشمن راه با نارنجک بکشید.

?4_بیست بار هم تیمی هایتان را لایک کنید.

?5_حرکت (اوجی) دست زدن ? یا دست تکان دادن ✋ را در پوچینکی انجام دهید.

?6_۱۵۰۰ متر از جایی که از هواپیما پریدید دور تر فرود بیایید.

?7_سه نفر را در بازی به لیست دوستانتان اضافه کنید.(Add Friend)

?8_بیست دشمن را با اسلحه M416 بکشید.

?9_ده بازی در مود آرکید (Arcade) انجام دهید‌.

?10_پنج بار هم تیمی هایتان را ریوایو (Revive) کنید.

اضافه شدن پرنده به بازی پابجی موبایل

ماجرای اضافه شدن اشیانه پرنده به بازی چیست؟

مدتی قبل پابجی موبایل اعلام کرد که در آپدیت نسخه 0.12 (دو آپدیت قبل) به بازی پرنده اضافه می شود و حتی این مورد در نسخه بتای این آپدیت نیز مشاهده شد و بخشی جدید برای پرنده در بازی به وجود آمد که در آن قابلیت ارتقای پرندگان و باز کردن حرکات نمادین برای آن ها وجود داشت و میتوانستید پرنده خود را تا سطح معینی ارتقا دهید.

پس از انتشار آپدیت 0.12 کاربران مشاهده کردند که برخلاف نسخه بتا هیچ پرنده ای به بازی اضافه نشده و پابجی موبایل نیز در این زمینه حرفی نزد تا اینکه به طور ناگهانی در آپدیت 0.12.5 (آپدیت آخر ) پرنده ها به صورت کاملا متفاوت به بازی اضافه شدند!

❗️ همانطور که در عکس مشاهده میکنید در بتای اپدیت 0.12 چنین حالتی از پرندگان در دسترس بود و بر اساس شواهد انتظار میرود پابجی موبایل به زودی پرنده ها را به شیوه ای که قرار بود، اضافه کند و در آینده شاهد اضافه شدن سیستم پرندگان در لابی و قابلیت آپدیت کردن آن ها هستیم.

پابجی موبایل یا باگجی موبایل؟

که از غول های آن ها میتوان به پابجی موبایل اشاره کرد اما یکی از مشکلات و نقطه ضعف های این شرکت عدم توجه کافی به باگ های بازی است.

? تقریبا با هر آپدیتی که در بازی اعمال میشود باگ های جدید به بازی اضافه میشوند که برای اکثریت آزار دهنده هستند به طور مثال در آپدیت اخر مشکل پرش از هواپیما وجود داشت که بازی با یک اپدیت کوچک درون برنامه ای چند روز پس از انتشار اپدییت اصلی آن را رفع کرد.

❗️ اما باگ جدیدی در بازی به وجود آمده و تقریبا 1/3 کاربران را عصبانی کرده و آن هم چرخش 180 درجه ای ناگهانی کاراکتر شما در هنگام بازی است، برای مثال در حال راه رفتن یا تیر زدن هستید که ناگهان کاراکتر شما 180 درجه میچرخد و شما به جهت عکس تیر میزنید یا راه میروید! اگر این مشکل را دارید بدانید که مشکل از دستگاه مورد استفاده شما برای بازی نیست و این باگ جدید بازی است.

♦️ با ایمیل های فراوانی که به پشتیبانی پابجی موبایل زده شده امیدواریم این مشکل به زودی سر و سامان یابد.

و این هم از مقاله از ترجمه رویال پس تا اضافه شدن پرنده به بازی و باگ های دردسرساز امیدوارم از این مقاله نهایت بهره را برده باشید .

منبع : www.ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *