از ترجمه رویال پس تا اضافه شدن پرنده به بازی و باگ های دردسرساز

mahdi0055
425 بازدید
24 , می , 2019

سلام میکنم خدمت شما عزیزان امروز با مقاله از ترجمه رویال پس تا اضافه شدن پرنده به بازی و باگ های دردسرساز همراه شما عزیزان هستیم این مطلب برای بروزرسانی جدید بازی پابجی موبایل منتشر شده است . پس با دقت این مقاله بخوانید .

❌ ترجمه رویال پس هفته اول فصل هفتم:

💥۱_دوبار مقام سوم را همراه دوستانتان در مود کلاسیک به دست اورید.

💥۲_در مود کلاسیک دو دشمن را در ۳۰۰ ثانیه اول فرود بکشید.

💥۳_سه دشمن راه با نارنجک بکشید.

💥۴_بیست بار هم تیمی هایتان را لایک کنید.

💥۵_حرکت (اوجی) دست زدن 👏 یا دست تکان دادن ✋ را در پوچینکی انجام دهید.

💥۶_۱۵۰۰ متر از جایی که از هواپیما پریدید دور تر فرود بیایید.

💥۷_سه نفر را در بازی به لیست دوستانتان اضافه کنید.(Add Friend)

💥۸_بیست دشمن را با اسلحه M416 بکشید.

💥۹_ده بازی در مود آرکید (Arcade) انجام دهید‌.

💥۱۰_پنج بار هم تیمی هایتان را ریوایو (Revive) کنید.

اضافه شدن پرنده به بازی پابجی موبایل

ماجرای اضافه شدن اشیانه پرنده به بازی چیست؟

مدتی قبل پابجی موبایل اعلام کرد که در آپدیت نسخه ۰٫۱۲ (دو آپدیت قبل) به بازی پرنده اضافه می شود و حتی این مورد در نسخه بتای این آپدیت نیز مشاهده شد و بخشی جدید برای پرنده در بازی به وجود آمد که در آن قابلیت ارتقای پرندگان و باز کردن حرکات نمادین برای آن ها وجود داشت و میتوانستید پرنده خود را تا سطح معینی ارتقا دهید.

پس از انتشار آپدیت ۰٫۱۲ کاربران مشاهده کردند که برخلاف نسخه بتا هیچ پرنده ای به بازی اضافه نشده و پابجی موبایل نیز در این زمینه حرفی نزد تا اینکه به طور ناگهانی در آپدیت ۰٫۱۲٫۵ (آپدیت آخر ) پرنده ها به صورت کاملا متفاوت به بازی اضافه شدند!

❗️ همانطور که در عکس مشاهده میکنید در بتای اپدیت ۰٫۱۲ چنین حالتی از پرندگان در دسترس بود و بر اساس شواهد انتظار میرود پابجی موبایل به زودی پرنده ها را به شیوه ای که قرار بود، اضافه کند و در آینده شاهد اضافه شدن سیستم پرندگان در لابی و قابلیت آپدیت کردن آن ها هستیم.

پابجی موبایل یا باگجی موبایل؟

که از غول های آن ها میتوان به پابجی موبایل اشاره کرد اما یکی از مشکلات و نقطه ضعف های این شرکت عدم توجه کافی به باگ های بازی است.

📤 تقریبا با هر آپدیتی که در بازی اعمال میشود باگ های جدید به بازی اضافه میشوند که برای اکثریت آزار دهنده هستند به طور مثال در آپدیت اخر مشکل پرش از هواپیما وجود داشت که بازی با یک اپدیت کوچک درون برنامه ای چند روز پس از انتشار اپدییت اصلی آن را رفع کرد.

❗️ اما باگ جدیدی در بازی به وجود آمده و تقریبا ۱/۳ کاربران را عصبانی کرده و آن هم چرخش ۱۸۰ درجه ای ناگهانی کاراکتر شما در هنگام بازی است، برای مثال در حال راه رفتن یا تیر زدن هستید که ناگهان کاراکتر شما ۱۸۰ درجه میچرخد و شما به جهت عکس تیر میزنید یا راه میروید! اگر این مشکل را دارید بدانید که مشکل از دستگاه مورد استفاده شما برای بازی نیست و این باگ جدید بازی است.

♦️ با ایمیل های فراوانی که به پشتیبانی پابجی موبایل زده شده امیدواریم این مشکل به زودی سر و سامان یابد.

و این هم از مقاله از ترجمه رویال پس تا اضافه شدن پرنده به بازی و باگ های دردسرساز امیدوارم از این مقاله نهایت بهره را برده باشید .

منبع : www.ogem.ir

برچسب ها:,
من mahdi0055 نویسنده این مقاله هستم.

دیدگاه ها

مطالب مرتبط

از طرح های تخفیفی ما با خبر شوید...