از آپدیت چهلر پابجی برای سرورهای لایو بیشتر بدانید

سرورهای آنلاین و لایو بازی پابجی قرار است به زودی آپدیت شوند. اگر طرفدار این بازی ویدیویی و موبایلی باشید این خبر خوبی برای شما محسوب می‌شود. در پابجی شما باید هر طور شده بیشتر از بقیه زنده بمانید و برنده شوید. سلاح جمع کنید یا دشمنانتان را زیر نظر بگیرید. حالا با جمع کردن امتیاز و خرید پول پابجی زمان بخرید. اما آپدیت جدید بازی پابجی شامل چه مواردی است؟

این آپدیت MP5K جدید؛ سروایور پس جدید و مواردی مانند فیکس باگ‌ها و بهینه‌سازی رندرهای قدیمی را در خود جا داده است. همان طور که گفتیم سلاح اصلی و جدید این آپدیت MP5K است که با خرید پول پابجی راحت می‌توانید به دستش بیاورید. این اسلحه جدید و قدرتمند در واقع برای مهمات ۹ میلی‌متری طراحی شده و اختصاصی وایکندی است (جایگزین همان وکتور روی نقشه خواهد شد). وقتی از این اسلحه استفاده کنید احتمالا متوجه خواهید شد که با هر شلیک آسیب بیشتری وارد می‌کند و ضریب شلیک و DPSش هم بیشتر است. ویژگی‌های اصلی این اسلحه عبارت‌اند از:

 

  • ضریب شلیک ۹۰۰ RPM با عقب‌نشینی ساده و آسان
  • حجم آسیب ۳۳
  • اختصاصی وایکندی
  • ذخیره تاکتیکی گلوله٬ پذیرش انواع مختلف خشاب٬ نور لیزری٬ گریپ‌های متفاوت و البته میدان وسیع برای شلیک

 

این آپدیت در گیم پلی پابجی هم تغییرات زیادی به وجود آورده از جمله این که وقتی تفنگ را در حالت انفجاری قرار بدهید٬ خشاب اولیه کوچک می‌شود. به سلاح‌هایی مثل M16A4 قابلیت اضافه کردن سطوح شیب‌دار و ذخایر تاکتیکی اضافه شده و همچنین با قابلیت انیمیشین چرخش و ضربه به سلاح٬ احتمالا تجربه متفاوتی از همیشه از بازی پابجی منتظر شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *