آیا بک لینک بخریم ؟

برای همه ما پیش آمده است که برای بالا آوردن سایت در نتایج گوگل مجبور به هزینه کردن می شویم و میخواهیم بهترین نتیجه را از این هزینه بگیریم . یکی از این تبلیغات خرید بک لینک می باشد . و همه ما در موقع خرید بک لینک با خود فکر می کنیم که آیا بک لینک بخریم یا نه ؟ حال ما در این مقاله جواب شما را در مورد خرید بک لینک میدهیم .

بک لینک چیست ؟

سایت هایی که تازه شروع به کار کرده اند برای اینکه در صفحه اول نتایج گوگل زودتر سایت خودشان را نشان بدهند اقدام به خرید بک لینک میکنند در واقع بک لینک هزینه ای است که ما برای تبلیغ سایت خود میخریم تا ورودی های بیشتری از بک لینک بگیریم حال باما همراه باشید که ببینیم خرید بک لینک به صرفه است یا خیر.

آیا خرید بک لینک به صرفه میباشد ؟ و گوگل ما را پنالتی نمیکند ؟

ر واقع باید با خرید بک لینک رتبه سایت ما بهتر شود ، و این طرز فکر خیلی از مدیران سایت هایی است که تازه شروع به مدیریت سایت کرده اند . خب بریم سراغ اصل مطلب ، گوگل در الگوریتم سال 2019 با اضافه شدن قانونی جدید آن را منتشر کرد . حال این قانون چه بود ؟ قانونی که گوگل قرار داده است این است که اگر شما به طور مثال از سایت p30download بک لینک خریداری کنید و سایت بک لینک شما را قرار دهد سایت شما ورودی قابل توجه ای را به خود میبیند و اما ما غافل از این می شویم که این سایت های بزرگ حداکثر بک لینک مارا یک سال در سایت خود نگه میدارند و تایم قرار دادن بک لینک هم نسبت به هزینه ای که میکنید میباشد . و معمولا این سایت ها تایم یک ماه تا یک سال را قیمت داده اند . خب بریم سر اصل مطلب گوگل گفته است که در صورت خریداری بک لینک توسط شما سایت شما را از آنچه که بوده است بدتر هم خواهد کرد حال چطور ؟

گوگل از کجا متوجه می شود که ما بک لینک خریداری کرده ایم ؟

گوگل از جایی متوجه می شود که بعد از تمام شدن تایم بک لینک شما،آن سایت بک لینک شما را از سایت خود حذف میکند و گوگل متوجه این حذف شدن می شود ، و سایت شما را از آنچه که بوده است هم بد تر میکند !

جمع بندی

در مجموع خرید بک لینک میتواند سایت شما را از آنچه که بوده است در نتایج گوگل پایین تر بیاورد پس در نتیجه خرید بک لینک کار عاقلانه ای نیست . در صورتی این کار نتیجه مثبتی میدهد که از سایتی که بک لینک خریداری کرده اید ، آن سایت بک لینک شما را به صورت دائم ثبت کند ، و در غیر این سایت شما در گوگل رتبه اش پایین تر می آید . پس من به شما پیشنهاد میکنم که به جای خرید بک لینک ، رپورتاژ آگهی خریداری کنید .

امیدوارم از مقاله آیا بک لینک بخریم ؟ نهایت استفاده را برده باشید . منبع : ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *