آپدیت 0.15.0 پابجی موبایل ! ، اسلحه جدید ، ماشین جدید !

همین چند روز پیش آپدیت PUBG Mobile 0.14.0 در سطح جهان منتشر شد و رابط کاربری بازی را کاملاً بازسازی کرد. همه نمادها ، انیمیشن ها و رابط کاربری جدید ، PUBG Mobile را بسیار بهتر از گذشته کرد .  اکنون بسیاری از گمانه زنی ها وجود دارد که پردرآمدترین نقشه “Erangel 2.0” نیز منتشر خواهد شد ، اما هنوز راه رسیدن به نسخه موبایل بازی هنوز راه نیفتاده است. بیایید در مورد آنچه قبلاً دریافت کرده ایم صحبت نکنیم ، بگذارید در مورد بروزرسانی PUBG Mobile 0.15.0 در مورد آنچه در آینده قرار است بیاید ، صحبت کنیم .

لطفا توجه داشته باشید: همه این ویژگی ها و نشت ها قبلاً برای نسخه چینی PUBG Mobile منتشر شده اند و 50-50٪ شانس تهیه نسخه جهانی را دارند. فقط می توانیم صبر کنیم زیرا دقیقاً هیچ کس نمی داند که Tencent چه نسخه ای را برای نسخه موبایل که ممکن است ما را شگفت زده کند ، منتشر کرده است!

 بروز رسانی DEAGLE تپانچه در PUBG Mobile 0.15.0 

اسلحه جدید و کشنده DEAGLE Pistol (Desert Eagle) حدس زده می شود که در نسخه PUBG Mobile 0.15.0 به روز خواهد شد. تمام ویژگی های اسلحه DEAGLE به شرح زیر است:

در نسخه جهانی بازی از گلوله های 9 میلی متری استفاده خواهد شد. چرا من در اینجا “نسخه جهانی” را بیان می کنم به این دلیل است که در نسخه چینی PUBG Mobile ، تفنگ تفنگ با قطار DEAGLE از 0.45 ACP استفاده می کند همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

شایعه شده است که به دلیل آسیب بسیار زیاد ، قدرتمندترین تپانچه ای است که تاکنون در PUBG Mobile وجود داشته است. در نسخه چینی بازی ، یک شلیک از DEAGLE Pistol می تواند کلاه ایمنی Lv.3 Spetsnaz را به طور کامل از بین ببرد. اگر همین آمار باعث شود راهی به نسخه جهانی شود ، طرز تفکر فرد راجع به پیستوله ها کاملاً تغییر خواهد کرد.

ماشین دوزیست در پابجی موبایل ورژن 0.15.0 !

ماشین دوزیست جدیدی که شاید در PUBG PC دیده باشید ، دیر یا زود به نسخه موبایل این بازی خواهد آمد. این جانور است که توانایی تحمل در زمین و همچنین آب را دارد و تحمل خسارت بسیار بالایی دارد. هر کس از اسلحه  فلر گان خارج از منطقه امن استفاده کند ، این ماشین دوزیست را به جای دراپ دریافت می کند. همچنین این جایگزین UAZ زره پوش موجود در حال حاضر که بی فایده است و تحمل صدمه خوبی ندارد ، هم میباشد .

هنگام نشستن در داخل این ماشین دوزیست ، یک نمای FPP مناسب دریافت خواهید کرد. مطمئناً این بازی تعداد بیشتری بازی را تغییر خواهد داد و دیدگاهی را که اکنون در آن از یک اسلحه فلر گان استفاده می شود ، تغییر خواهد داد ! .

قوطی های گاز انفجاری در بروزرسانی پابجی موبایل PUBG 0.15.0

همه شما که این مطلب را می خوانید ، باید یک بار در طول زندگی خود در حالی که به قوطی بنزین در PUBG Mobile نگاه می کنید ، می خواستید که پس از شلیک به آن ، منفجر شود. آپدیت 0.15.0 پابجی موبایل ! به زودی رویا شما را به واقعیت تبدیل می کند ، زیرا شما قادر خواهید بود پس از شلیک با هر نوع اسلحه ، قوطی گاز را منفجر کنید. در حقیقت ، نه تنها با اسلحه بلکه با استفاده از نارنجک شکننده و کوکتل مولوتوف منفجر می شود. آماده شوید تا این قوطی های بنزین کم وزن را در استراتژی های برنده بازی خود گنجانید ، زیرا این بازی را حتی از قبل چالش برانگیز تر خواهد کرد.

پریدن کشویی در بازی پابجی موبایل ! 

چنگ زدن به دیوار به شما امکان می دهد از مکانهایی که امکان صعود زودتر از آنها وجود نداشت ، صعود کنید. این امر به شما امکان می دهد از مکان های بهتری برای کمپینگ و تیراندازی استفاده کنید .

اضافه شدن هلیکوپتر و سلاح جدید !

در ابتدا پس از اطلاع از اینکه توسعه دهندگان PUBG Mobile یک نسخه هلیکوپتر را در نسخه چینی بازی اضافه کرده اند ، بسیار ناراحت شدم. من فکر کردم هلی کوپتر ، نارنجک انداز دستی جدید و موارد دیگر کل تفریحی مسابقه کلاسیک را خراب می کند و باعث بدتر شدن آن می شود. اما در واقع پس از کمی تحقیق فهمیدم که یک حالت کاملاً جدید با هلی کوپتر ، اسلحه دستی جدید و سایر موارد وجود خواهد داشت. اما هنوز تایید نشده است که پابجی موبایل هلیکوپتر و نارنجک دستی را در آپدیت 0.15.0 اضافه میکند و یا اضافه نمیکند . !

کیت سلامتی جدید در  PUBG Mobile 0.15.0 ! 

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه کیت های تعمیر در PUBG Mobile به روزرسانی 0.15.0 می رسد. در مجموع 4 نوع کیت وجود خواهد داشت که در بازی موجود است:

  • کیت تعمیر کلاه ایمنی
  • کیت تعمیر زره پوش
  • کیت تعمیر وسایل نقلیه
  • دستگاه هموستاتیک

تمام کیت های فوق دارای عملکردی مشابه نام آنها خواهند بود. کیت کلاه ایمنی به شما امکان می دهد کلاه ایمنی آسیب دیده را تعمیر کرده و دوباره آن را  استفاده کنید. به همین ترتیب ، زره و کیت تعمیر وسایل نقلیه به ترتیب زره و وسیله نقلیه شما را تعمیر می کنند. اگرچه ، استفاده از دستگاه هموستاتیک هنوز تأیید نشده است و پس از اطمینان از کاربرد آن ، در اینجا به روز می شود.

امیدوارم از مقاله آپدیت 0.15.0 پابجی موبایل ! نهایت بهره را برده باشید .

خرید ویژه یوسی بازی پابجی موبایل 

منبع : WwW.Ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *