آپدیت گودزیلا برای بازی پابجی موبایل در راه است ..

آپدیت گودزیلا برای بازی پابجی موبایل

امروز یک خبر مبنی بر همکاری بازی پابجی موبایل و گودزیلا در صفحه رسمی پابجی موبایل منتشر شد ، و کلیه پلیر های بازی پابجی موبایل را شگفت زده کرد ! این آپدیت در نسخه 0.13 پابجی موبایل منتشر میشود . با ما همراه باشید تا شما را با آپدیت گودزیلا برای بازی پابجی موبایل آشنا کنیم ..

توضیحات آپدیت :

آپدیت بعدی پابجی موبایل ، یعنی نسخه ۰٫۱۳ عرضه خواهد شد  این بروزرسانی حدودا ۲ گیگابایت حجم خواهد داشت. البته با توجه به نوع گوشی ، ممکن است این حجم متفاوت باشد.

?اضافه شدن رویداد Godzilla

?اضافه شدن اسلحه ی جدیدی به نام Bizon که فشنگ هایش از نوع ۹mm می باشد
?اسکین اسلحه ی Kar98 در آزمایشگاه

?نقشه ی ویکندی از بتا خارج شده و وارد نسخه اصلی خواهد شد

?یک غار مخفی (Podvosto) نیز به نقشه ی ویکندی اضافه خواهد شد که به شما اجازه ی لوت لول ۳ می دهد. میتوانید در آن غار لباس استتار ، اسلحه AWM و مواردی که نایاب هستند را کامل پیدا کنید.
این غار درب ورودی ندارد و باید با یک وسیله نقلیه داخل غار شد!

?اضافه شدن تنظیمات مجزای FPP (حالت شخص اول)

?اضافه شدن صفحه MVP در قسمت نتایج

?راه رفتن ، خزیدن در زمین و یا حرکت با وسایل نقلیه موجب به جا ماندن علامت های آن ها در زمین برفی خواهد شد!

منتشر شدن آپدیت

زمان احتمالی منتشر شدن آپدیت بازی پابجی موبایل هنوز مشخص نیست و کاربران چشم به راه این آپدیت بزرگ و شگفت انگیز میباشند .. در ضمن سایت بازی پابجی موبایل اعلام کرده است که لوگویی از شکل گودزیلا بر روی دیوار حک شده است و هرکه آن را پیدا کند با گرفتن عکس میتواند به طور رایگان یوسی دریافت کند .. و تعداد یوسی ها هم به میزان عکس های ارسالی شما میباشد .. مثلا در صورت ارسال 10 عکس شده 1800 یوسی رایگان دریافت میکنید و به راحتی میتوانید رویال پس الایت پلاس خود را فعال کنید … شما عزیزان اگر هم به یوسی و یا رویال پس نیازمند هستید میتوانید از سایت www.ogem.ir خریداری کنید …

خارج از گود

خارج از گود این هفته رو در این پست برای شما قرار دادم تا در پلی دادن بازی پابجی موبایل حرفه ای تر از گذشته شوید و به بازیکنی pro در بازی پابجی موبایل تبدیل شوید …

ضمائم و اتچمنت های مختلف و تاثیرو عملکرد ان در بازی( #قسمت_دوم )

▫️Quiver

◾️از غیر معروف ترین ضمایم اسلحه در پابجی است که اکثر پلیرها اصلا آن را نمی‌شناسند! Quiver فقط برای تیر و کمان استفاده می‌شود و باعث کاهش زمان بارگذاری پیکان در تیر و کمان تا ۳۰ درصد می‌شود.

▫️Stocks

◾️ وظیفه‌ اصلی Stock‌ها کاهش پرش اسلحه و یا کاهش زمان بارگذاری و درکل کنترل بهتر اسلحه می‌باشد.

▫️Tactical Stock

◾️تاکتیکال استوک مخصوص اسلحه‌های M416 و Kriss Vector است. این Stock با کاهش نوسانات و پرش کلی اسلحه باعث افزایش پایداری و تعادل و کنترل راحت تر اسلحه میشود.

▫️Uzi Stock

◾️این Stock مخصوص اسلحه‌ی یوزی بوده و تعادل آن را برای نبردهای تن به تن در فاصله‌ی نزدیک بهبود می‌بخشد.

▫️Bullet Loops

◾️بولِت لوپس ‌ها برای شاتگان‌ها و اسنایپ Kar98k موجود هستند و باعث بارگذاری سریعتر فشنگ‌ها در اسلحه می‌شوند.

▫️Cheek Pad

◾️چیک پد از جمله ضمایم اسلحه در پابجی است که باعث متعادل تر شدن اسلحه ها هنگام شلیک میشود. شما Cheek Pad را می‌توانید فقط بر روی اسنایپ‌ها و برخی DMR‌ها نصب کنید. با Cheek Pad پرش اسلحه و زمان ریکاوری پرش آن کاهش می‌یابد، بنابراین می‌توانید با دقت بالاتری به هدف‌های دوردست شلیک کنید.

ضمائم و اتچمنت های مختلف و تاثیرو عملکرد ان در بازی( #قسمت_سوم )

▫️Angled grip

◾️بر خلاف Vertical grip، با Angled grip حرکت افقی اسلحه‌ی شما در زمان شلیک کاهش می‌یابد، یعنی اسلحه‌ی شما کمتر به سمت چپ و راست منحرف می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید تا یک منطقه‌ی وسیع از روبه روی خود را به رگبار ببندید، بهتر است تا از Angled grip استفاده نمایید.
علاوه بر این، با Angled grip زمان باز شدن دوربین شما (ADS) در حدود ۱۰ درصد کاهش می‌یابد، یعنی هدف گیری با اسلحه سریعتر انجام می‌پذیرد.

▫️Thumb grip

◾️این نوع grip از ضمایم اسلحه در پابجی باعث کاهش اندک پرش عمودی اسلحه‌ی شما می‌شود، اما پرش یا پس زدن افقی آن را کمی افزایش می‌دهد. یعنی با استفاده از Thumb grip تفنگ شما در هنگام شلیک کمتر به سمت بالا و پایین منحرف می‌شود، اما انحراف آن به سمت چپ و راست افزایش می‌یابد. همچنین Thumb grip زمان باز شدن دوربین بر روی اسلحه‌ی شما را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.

▫️Lightweight grip

◾️لایت ویت گریپ باعث کاهش زمان ریکاوری پرش اسلحه می‌شود. یعنی پس از پایان شلیک هر گلوله، حرکت لوله‌ی تفنگ شما زودتر متوقف خواهد شد و تفنگ زودتر به حالت پایدار خود خواهد رسید. با این وجود Lightweight grip هم پرش عمودی و هم پرش افقی اسلحه‌ی شما را در هنگام شلیک افزایش می‌دهد. بنابراین بهتر است تا از این grip برای مسلسل‌ها استفاده نشود، اما استفاده از آن بر روی اسنایپ‌ها توصیه می‌شود. در واقع برای تفنگ‌های اتوماتیک، استفاده از Lightweight grip توصیه نمی‌شود.

▫️Half grip

◾️یکی از بهترین ضمائم اسلحه در پابجی در قسمت grip، همین Half grip می‌باشد. این grip علاوه بر کاهش پرش عمودی و افقی اسلحه در هنگام شلیک، زمان ریکاوری پرش اسلحه را هم کاهش می‌دهد. در واقع Half grip کار Vertical grip و Angled grip و Lightweight grip را یکجا انجام می‌دهد. با استفاده از Half grip کنترل هر اسلحه‌ای آسان تر خواهد شد. تنها مشکل این grip، کاهش پایداری اسلحه در هنگام شلیک است، یعنی لوله‌ی اسلحه پس از شلیک دیرتر به حالت پایداری می‌رسد.

امیدوارم از مطلب آپدیت گودزیلا برای بازی پابجی موبایل نهایت بهره را برده باشید تا آموزشی دیگر خدانگهدار ..

منبع : ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *