آموزش های ناب بازی پابجی موبایل ، تا برتری راهی نمانده است …

سلام میکنم خدمت شما عزیزان امروز با آموزش های ناب بازی پابجی موبایل همراه شما هستیم .. این آموزش ها از بهترین آموزش های بازی پابجی موبایل میباشد و  شما به راحتی با این آموزش میتوانید به pro های بازی پابجی موبایل تبدیل شوید (;

ضمائم و اتچمنت های مختلف و تاثیرو عملکرد ان در بازی( #قسمت_اول )

▫️ Compensator

◾️کار اصلی کمپنسیتور کاهش پرش یا لگد اسلحه‌ی شماست. بنابراین با استفاده از این قطعه می‌توانید تفنگ خود را در هنگام شلیک بهتر کنترل کنید.

▫️ Flash hider

◾️فلش هایدر باعث می‌شود تا در هنگام شلیک کردن نوری از دهانه‌ی لوله‌ی تفنگ شما پدیدار نشود و نور حاصل از شلیک اسلحه شما را میپوشاند تا دشمنان رد شلیکتان را پیدا نکنند

▫️ Suppressor

◾️محبوب ترین ضمایم اسلحه در پابجی نوک هر تفنگ، قطعا Suppressor یا صدا خفه کن است. این سرلوله علاوه بر کاهش صدای تفنگ در هنگام شلیک، نور خروجی از دهانه‌ی تفنگ را هم کاهش می‌دهد و به نوعی وظیفه‌ی یک فلش هایدر را هم ایفا میکند. با استفاده از سورپرسور شناسایی مکان شما توسط دشمن بسیار سخت خواهد شد.

▫️ Choke

◾️قطعهChoke از ضمایم اسلحه در پابجی برای شاتگان‌ها می‌باشد. این سرلوله باعث می‌شود تا ساچمه‌های خروجی از شاتگان شما در فضای کمتری پخش شوند. یعنی با استفاده از Choke پخش شدن و پاشش ساچمه‌ها کاهش می‌یابد، بنابراین دمیج اسلحه‌ی شما افزایش یافته و برد آن نیز بیشتر می‌شود.

▫️ Duckbill

◾️قطعهDuckbill هم مثل Choke فقط برای شاتگان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به جای کاهش پخش شدن ساچمه ها، Duckbill باعث افزایش پخش شدن ساچمه‌ها در مسیر افقی می‌شود. بنابراین با استفاده از Duckbill می‌توانید به طور همزمان دو دشمن که کنار هم قرار گرفته اند را از فاصله‌ی نزدیک مورد هدف قرار دهید. اگر قصد دارید تا با استفاده از شاتگان به یک ساختمان یورش ببرید، بهتر است تا از Duckbill استفاده نمایید.

تمام اتچمنت هایی که به اسلحه Skorpion متصل می شوند.

⚠️ | این اسلحه جز کلت هاست و دومین کلت رگباری بازی به شمار میرود.

چگونه هدف های در حال حرکت را بزنیم ؟ (آموزش های ناب بازی پابجی موبایل)

)
◻️ ترفند این آیتم فاصله بین شما و مقصد شماست. هیچ تاکتیکی برای تعیین این فاصله وجود ندارد. برای برآورد فاصله از تجربه خود به طور کامل استفاده کنید و مشخصات اسلحه و گلوله خودتان را محاسبه کنید.

◻️ شما باید مسیر حرکت هدفتان را حدس بزنید و براساس ان به هدفتان شلیک کنید.

◻️ اسلحه های مختلف در بازی دارای گلوله های مختلفی هم هستند. اگر تفنگ با یک گلوله 7.62 میلیمتری داشته باشید دمیج این نوع گلوله براساس تفنگ شما نسبت به سایر اسلحه های دیگر بالاتر خواهد بود یا بطور مثال اگر شما یک اسلحه با گلوله 9 میلیمتری داشته باشید،در فاصله نزدیک اسلحه ای با دقت بالا تری خواهید داشت که برد گلوله ان کمتر و دمیج ان پایین تر میباشد.

◻️ در برخورد های نزدیک، انتخاب رد دات یا دوربین دوچشمی هولوگرافی انتخاب بهتری برای مقابله با دشمن میباشد و به شما این امکان را می دهد تا میدان جنگ را بهتر ببینید و شات بهتری به دشمن بزنید.

◻️ اگر از سلاح های کاملا اتوماتیک استفاده می کنید، به سرعت شلیک اسلحه دقت کنید. برای مدت طولانی آتش نکنید زیرا سلاح ممکن است بحاطر لگد اسلحه از کنترل خارج شود. در عوض سعی کنید اتش های سری کوتاه و کوتاه ولی سریع امتحان کنید. گذاشتن سلاح رو حالت تک تیر باعث میشود دقت اسلحه بیشتر شود.

سه عامل مهم برای بهترین Sniper شدن در پابجی

1⃣ افت مسافت گلوله را در نظر بگیرید

➖هر اسلحه‌ای در پابجی یک مسافت و برد مشخصی دارد که پس از آن گلوله‌ها به شکل قوسی حرکت می‌کنند و به زمین می‌افتند.

2⃣ دمیج های اسنایپر‌ها را بشناسید

➖در برخی موارد و برخی اسنایپ‌ها تنها شلیک یک گلوله اسنایپ برای کشتن دشمن کافی نیست. برای همین نیاز است تا شما مقدار Damage تمام اسلحه‌های اسنایپ در شرایط مختلف را بدانید تا بتوانید زمان‌بندی شلیک‌های خود را بر اساس آن تنظیم کنید

3⃣ آمادگی در صورت خطا‌ رفتن تیر

➖اولین و مهم‌ترین نکته پس از خطا‌رفتن تیر در نظر‌گرفتن فاصله است. اگر تیر شما خطا رفت و دشمن شما در فاصله ۲۰۰ متری شما بود، به سرعت اسلحه خود را عوض کرده و از اسلحه برد نزدیک خود استفاده کنید.

آموزش ثبت نام در چهارمین دوره از مسابقات رسمی غیر حضوری پابجی موبایل “Crew Challenge”

⚠️ توجه کنید که ثبت نام در مسابقات Crew باید توسط لیدر Crew انجام شود.

? برای ثبت نام در مسابقات Crew ابتدا باید اعضای Crew خود را تکمیل کنید (4 تا 6 نفر)

?این مسابقات مخصوص موبایل پلیر ها می باشد و کسانی که از شبیه ساز استفاده میکنند حق شرکت در این مسابقات رو ندارند.

? بعد از تکمیل کردن اعضا ، وارد Crew میشوید ، به بخش “Crew Challenge” میروید و روی گزینه ای که با رنگ آبی در عکس مشخص شده کلیک میکنید

? بعد از انجام مراحل قبل وارد بخش “Crew Challenge” میشوید که تمامی اطلاعات و قانون هایی که لازم است بدانید در آنجا نوشته شده است ، در مرحله بعد باید روی گزینه ثبت نام “Register” کلیک کنید.

? برای ثبت نام در مسابقات ، باید تنضیمات مربوط به مسابقه (مانند Tpp یا Fpp بودن ، سروری که میخواهید در آن مسابقه دهید و…) را انجام دهید ، بعد از انجام مراحل بالا روی گزینه “Start Match” کلیک کنید.

⏰ شما 13 روز فرصت دارید تا در مسابقات Crew ثبت نام کنید ، بعد از اتمام این زمان ، مسابقات اغاز میشود.

توضیحات در مورد مود جدید زامبی به نام Darkest Night : (آموزش های ناب بازی پابجی موبایل)

? | در این مود زامبی مهم نیست که شما پلیر های دیگر را بکشید و آخرین نفر شوید بلکه چالشی دیگر وجود دارد که شما میبایست یک شب طولانی را با زامبی های زیادی سپری کنید و به محض اینکه صبح شود تمام پلیر هایی که هنوز زنده هستند برنده بازی خواهند بود!

⚠️ | نکته چالش بر انگیز اینکه شما نمیتوانید شب را بیرون از خانه ها بمانید چون گازی سمی در هوا پخش است و اگر بیرون از خانه بروید این گاز به تدریج شما را خواهد کشت بنابراین شبی طولانی در خانه با زامبی ها را سپری خواهید کرد!

❗️| اسلحه تازه اضافه شده ی RPG-7 و نیتروژن مایع (عامل کندی سرعت زامبی ها) نیز در این مود وجود دارند.

تمامی اسلحه های بازی وقتی شما در حالت نشسته و یا خوابیده هستید لگد کمتری دارند؛ بنابراین اگر میخواید حریفتان که در فاصله دوری از شما قرار دارد را زیر رگبار بگیرید در حالت نشسته یا درازکش قرار بگیرید.

MVP چیست؟! MVP یا همان Most Valuable Player در انتهای بازی به بازیکنی تعلق میگیرد که بیشترین نقش را در نتیجه بازی داشته باشد؛ عبارت Terminator نیز در انتهای بازی به بازیکنی نسبت داده میشود که مسابقه را به پایان برساند و آخرین کیل را بگیرد.

آموزش تغییر “Avatar Frame” یا قاب دور عکس پروفایل : (آموزش های ناب بازی پابجی موبایل)

1⃣ به منوی اصلی بازی بروید ، ابتدا روی عکس پروفایل خود کلیک کرده تا وارد بخش پروفایل شوید

2⃣ سپس روی گزینه “information” کلیک کنید تا یک بخش جدید مانند عکس بالا باز شود و گزینه “Avatar Frame” را انتخاب کنید

3⃣ سپس آواتار فریم مورد نظر خود را انتخاب و تایید کنید

‼️ توجه کنید که پابجی موبایل 7 رنک دارد و هر کدام آواتار فریم مخصوص خود را دارد که با رسیدن به همان رنک میتوانید آن را دریافت کنید

آموزش تغییر “Avatar” یا عکس پروفایل

1⃣ به منوی اصلی بازی بروید ، ابتدا روی عکس پروفایل خود کلیک کرده تا وارد بخش پروفایل شوید

2⃣ سپس روی گزینه “information” کلیک کنید تا یک بخش جدید مانند عکس بالا باز شود و گزینه “Avatar” را انتخاب کنید

3⃣ سپس آواتار مورد نظر خود را انتخاب و تایید کنید

‼️ توجه کنید که شما میتوانید با سیو کردن اکانت خود ، به دلخواه یک عکس را به عنوان آواتار برای پروفایل خود انتخاب کنید

? برای گذاشتن عکس دلخواه برای پروفایل ، ابتدا باید یک عکس برای حساب کاربری فیسبوک ، توییتر یا جیمیل خود بگذارید ، سپس به همین بخش برگردید و “Profile Display” را انتخاب کنید

آموزش تغییر “Flag” یا همان پرچم کشور خود در پابجی موبایل

1⃣ به منوی اصلی بازی بروید ، ابتدا روی عکس پروفایل خود کلیک کرده تا وارد بخش پروفایل شوید

2⃣ سپس روی گزینه “information” کلیک کنید تا یک بخش جدید مانند عکس بالا باز شود و گزینه “Flag” را انتخاب کنید

3⃣ سپس کشور مورد نظر خود را انتخاب و تایید کنید

‼️ توجه کنید که بعد از تغییر پرچم کشور خود ، تا 60 روز نمیتوانید کشور خود را تغییر دهید ، البته با خرید کارت تغییر “Flag” از فروشگاه بازی میتوانید دوباره پرچم خود را تغییر دهید

آموزش تغییر “Title” و هشتگ هایی که در “Region” کسب کرده اید

1⃣ به منوی اصلی بازی بروید ، ابتدا روی عکس پروفایل خود کلیک کرده تا وارد بخش پروفایل شوید

2⃣ سپس روی گزینه “information” کلیک کنید تا یک بخش جدید مانند عکس بالا باز شود و گزینه “Title” را انتخاب کنید

3⃣ سپس عنوان مورد نظر خود را انتخاب و تایید کنید

‼️ توجه کنید که این عنوان ها ، در لابی بازی بالای اسم شما قرار خواهد گرفت و برای دیگران قابل مشاهده است ، همچنین کسانی که از پروفایل شما بازدید میکنند این عنوان را در قسمت “Title” میبینند و کسانی که شمارا در لیست دوستانشان دارند این عنوان را در جلوی اسم شما خواهند دید

اگر در بازی با مشکلات اجرایی صفحه نمایش و یا گیر کردن در بخشی روبرو هستید گزینه repair که در تصویر مشخص شده را بفشارید.

⚠️ | با فشردن این دکمه آخرین آپدیت درون برنامه ای بازی باید مجددا تکرار شود برای مثال آپدیت های 3 مگابایتی ،5 مگابایتی و گاها حتی 100 و 200 مگابایتی؛ بنابراین بی خود و بی جهت روی این دکمه کلیک نکنید.

تغییر عکس پروفایل در بازی از طریق جیمیل

◾️۱. ابتدا باید برای پروفایل جیمیل خود عکس
قرار دهید.

◽️برای این کار ابتدا با مرورگر خود به سایت جیمیل رفته و با ‌‌‌‌جیمیل مورد نظرتان وارد شوید.

◽️پس از آن به قسمت setting رفته و از تب general گزینه ی my picture قسمت change picture را انتخاب کنید و عکس مورد نظرتان را آپلود کرده و از قسمت پایین صفحه گزینه save را انتخاب کنید.

◾️۲. حال وارد بازی شوید :

◽️وارد پروفایل بازی خود شوید.

◽️حال روی تب basic info رفته و گزینه Change avatar را بزنید.

◽️حال صفحه آواتار ها برای شما باز میشود در این قسمت روی social network کلیک کرده و سپس گزینه use را بزنید.

◽️بدین صورت عکس پروفایل بازی شما عوض شده و عکسی که در جیمیل انتخاب کرده بودید قرار میگیرد.

آموزش “Ranking و Region”

? رتبه بندی یا Ranking:
? در این بخش شما میتوانید رتبه بندی های “لایک ، رنک ، رویال پس” خود و دیگران را در سرور های مختلف ببینید ، در هر کدام فقط 100 نفر برتر را نشان میدهد و در صورتی که جز 100 نفر برتر نباشید رتبه شمارا به صورت عدد و یا درصد نشان میدهد

? منطقه یا Region:
? در این بخش شما میتوانید رتبه خود و افراد برتر در رشته های مختلف مانند “اسکواد وین ، لانگ شات و…” در کشور خود و دیگر کشورها را مشاهده کنید ، همچنین به جز افراد برتر در کشور ها ، میتوانید 10 نفر برتر پابجی در آن رشته ها که به آن “Top 10 Global” گفته میشود هم مشاهده کنید

آموزش Peek : (آموزش های ناب بازی پابجی موبایل)

1⃣ | گزینه Peek & Fire مربوط به کج شدن کاراکتر شما میباشد (چپ و راست شدن) ، با فعال کردن این گزینه دو دکمه در بازی شما اضاف میشود که مربوط به چپ و راست شدن کاراکتر شما میباشد

2⃣ | گزینه Peek & Open Scope در واقع تنظیم باز کردن اسکوپ پس از کج شدن کاراکتر است ، به این صورت که پس از فشار دادن دکمه کج شدن به طرفین ، به طور خودکار اسکوپ باز میشود.

آموزش ریپورت کردن بازیکنانی که در بازی قوانین بازی را رعایت نکردند

? شما برای ریپورت کردن بازیکنانی که خلاف قوانین بازی عمل کردند مانند زدن چیت ، همکاری چند تیم باهم ، کشته شدن شخصی توسط هم تیمی و… از طریق دو راه میتوانید آنهارا ریپورت کنید

1⃣ . شما وقتی هنوز تو بازی زنده هستید میتوانید روی گزینه Report که بالای صفحه سمت راست قرار دارد کلیک کنید ، بعد از زدن تیک دلیل ریپورت میتوانید توضیحاتی هم بنویسید و ریپورت را بزنید

⚠️ . از طریق این گزینه شخصی را نمیتوانید ریپورت کنید و تنها موقعیت مکانی خود را با دلیل ریپورت ارسال میکنید و پابجی تنها صحنه ی آن موقعیت مکانی که ارسال کردید را بازبینی میکند

2⃣ . راه دوم ریپورت برای زمانی هست که شما در بازی کشته شده اید ، بعد از اینکه شما مردید صفحه ای مانند عکس بالا برای شما میاد که پایین صفحه (در عکس بالا مشخص شده) گزینه ی Report وجود داره که با زدن آن گزینه ، میتوانید شخصی که شمارا کشته ریپورت کنید.

⚠️ توجه کنید که وقتی روی دکمه ریپورت کلیک میکنید چندین گزینه برای ریپورت وجود دارد که باید این گزینه ها دقیق انتخاب شوند ، برای مثال یک چیتر شمارا زده شما میتوانید گزینه ی Cheating را انتخاب کنید

‼️ . ریپورت کردن حتما نباید برای ریپورت اشخاص استفاده شود و کارایی های دیگری هم دارد ، برای مثال شما در بازی باگ هایی را میبینید که میتوانید آن را با ارسال موقعیت مکانی دقیق ریپورت کنید ، در قسمت توضیحات میتوانید کلمه ی باگ Bug را بنویسید.

چگونه و در کجا از هواپیما بپریم تا بتوانیم تمام دشمنان رو بکشیم!!؟

◾️پابجی موبایل عنوان استراتژی محوری است. اگر در مسابقات اولیه خیلی راحت توانسته اید بازیکن های زیادی را از پا در بیاورید خوشحال نباشید، چون با پیشروی کار سخت تر می شود و دیگر به اندازه گذشته نمی توانید در محیط بزرگ بازی جولان دهید.

◾️با این حال پابجی موبایل ترفندهایی دارد که با یادگیری آن ها، همچنان نسبت به بقیه برتری هایی خواهید داشت. امروز به سراغ همین ترفندها رفته ایم و بنابراین در صورتی که می خواهید همیشه بین بهترین ها جای بگیرید، پیشنهاد می کنیم راهنمای پابجی موبایل را از دست ندهید.

◾️در جایی فرود آمدید، حالا اولین کاری که باید کنید برداشتن تجهیزات مناسب است: اول اسلحه ها را بردارید، سپس به دنبال جلیقه یا کلاه باشید و در نهایت بسته های سلامتی را بیابید. بعد از اینکه اسلحه ها و آیتم های مورد نیاز را پیدا کردید، تصمیم می گیرید کدام یک مناسب شما هستند.
انتخاب اسلحه ها نیز بیشتر به سبک بازی خودتان بستگی دارد. برای درگیری های نزدیک SMG یا شاتگان کارتان را راه می اندازد و در نبردهای دورتر، اسلحه های دوربرد کمک تان می کند. اما هر چیزی که انتخاب می کنید، حتما به دنبال دوربین برای آن ها باشید.

◾️پابجی موبایل Draw Distance (فاصله ای که اشیا پردازش می شوند) خیلی خوبی دارد و دشمنان تا فاصله طولانی نمایش داده می شوند. بنابراین داشتن یک دوربین برای آن ها می تواند برگ برنده عالی، مخصوصا در لحظات پایانی، باشد و راه پیروزی را هموار تر کند.

امیدوارم از مقاله آموزش های ناب بازی پابجی موبایل نهایت بهره را برده باشید (;

منبع : ogem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *